Як обмежити доступ дітям до сайтів.

Інтернет є хорошим засобом для навчання, бо містить величезний арсенал корисної інформації, а також надає можливість спілкування з друзями. Але крім корисної інформації в інтернеті існують сайти, які дітям відвідувати небажано. До того ж, тривала «прогулянка» по сайтам відволікає дитину від виконання шкільних домашніх завдань. Турботливим батькам необхідно обов'язково контролювати проведення часу дитини в інтернеті, а також обмежувати його від зайвої інформації.
Інструкція
1
Найбільш ефективними помічниками в даних випадках виступають спеціальні обмежуючі програми, розроблені фахівцями в сфері програмування та інформатики і покликані контролювати доступ до мережі. Встановіть на комп'ютер KidsControl, Kaspersky Internet Security і/або Norton Internet Security. За допомогою цих програм ви можете обмежити доступ до несприятливих ресурсам згідно з різними інформаційним категоріям, наприклад «дорослим» сайтам, онлайн-казино та ігор.
2
Вкажіть галочкою категорію ресурсів, доступ до яких плануєте обмежити. Нові версії вищевказаних програм надають також можливість завдання контролю доступу дітей до мережі інтернет по дням або по годинах.
3
За заявами розробників даних програм, функціональність веб-фільтра ґрунтується на так званій базі, яка налічує кілька мільйонів сайтів. Також до категорій фільтра можна віднести музичні сайти і відео.
4
Обмежте доступ дітей до небажаних сайтів, підключивши дитячий тарифний план, який пропонують інтернет-провайдери. Він існує в двох варіантах: для аудиторії віком від шести до десяти років і від десяти до чотирнадцяти. Для кожної вікової групи надається доступ тільки до тих ресурсів, які пройшли експертну оцінку Національного вузла інтернет безпеки, і захищені від шкідливого контенту.
5
Приділяйте дитині більше часу. Проводячи багато годин за комп'ютером, підростаюче чадо шукає відповіді питання на багато питань, на які найчастіше батькам просто не вистачає часу. Організуйте сімейні походи в кіно, поїздки на природу, пограйте разом з ним в настільні ігри. Адже саме дефіцит спілкування створює потребу проводити своє дозвілля в інтернеті, спілкуючись в різних соціальних мережах. Обмежте потреба дитини шукати відповіді на різних сайтах, замініть його віртуальний коло спілкування на повноцінні взаємини батьків і дітей.