Як лікувати судинні зірочки.

Судинні сітки або зірочки найчастіше з'являються на ногах і на обличчі, доставляючи чимало клопоту, так як виглядають не дуже естетично. Позбутися від них можна кількома способами: проведення лікувальних процедур, операція, використання домашніх засобів.
Вам знадобиться
  • - сік алое;
  • - крохмаль, обліпиховий сік;
  • - яблучний оцет;
  • - лимонний сік, мед, квітковий пилок;
  • - косметичний лід з відвару петрушки, ромашки, звіробою, шавлії.
Інструкція
1
Скористайтеся підручними засобами. Щоб зміцнити стінки судин і зробити їх більш еластичними, слід регулярно вживати овочеві і фруктові соки - капустяний, сливовий, морквяні і т.д. Шкіру корисно протирати яблучним оцтом, а в якості компресів можна використовувати м'якоть помідора або ошпарені капустяні листи. Помідори потрібно брати зелені, так як саме в них містяться необхідні кислоти - ріжте їх часточками, приколюйте до ніг і забинтовується на деякий час. Капустяні листи слід попередньо ошпарити і прикладати на ніч, закріплюючи пов'язку щільним еластичним бинтом.
2
Судини на обличчі слід змащувати соком алое і робити компреси з суміші крохмалю і обліпихової соку. Добре діють маски з квіткового пилку, змішаної з медом і лимонним соком - їх наносять на все обличчя. Корисно протирати шкіру кубиком льоду з заморожених трав'яних настоїв - відвару петрушки, ромашки, звіробою, шавлії.
3
Пройдіть процедуру фотокоагуляции. Такий спосіб допоможе позбутися від дрібної мережі судин, які виглядають як тонкі гілочки і розташовані поверхнево. За допомогою спеціального апарату на шкіру впливає промінь світла певного спектру - в результаті стінки судин нагріваються і склеюються. З часом вони атрофуються і зникають всі сліди від поверхнево розташованих капілярів.
4
Позбавтеся від купероза за допомогою озонотерапії. Високоефективний метод з використанням озону і кисню дозволяє ввести їх в посудину, який склеюється і червона сіточка зникає. Процедура дорога і малотравматичная.
5
Для видалення великої судинної мережі пройдіть процедуру склеротерапії. Цей вид оперативного втручання являє собою введення в судини склеротірующего речовини - сітка зникає повністю, не залишаючи слідів у вигляді рубців.
6
Самі запущені випадки лікуються оперативно. Проблемні судини видаляють повністю, отримуючи доступ до них через невеликі розрізи. Цей спосіб позбавлення від судинних розгалужень має всі недоліки операції - реабілітаційний період, ризик інфікування, наступні обмеження на навантаження і т.д.