Як зробити багаторівнева натяжна стеля.

На сьогоднішній день багаторівневий натяжна стеля є, мабуть, одним з найпопулярніших видів стельових конструкцій. І це цілком зрозуміло - доступна ціна, простота монтажу і можливість зробити конструкцію будь-якої складності. Що ще потрібно домашньому майстру?
Вам знадобиться
 • - гіпсокартон;
 • - перфоратор;
 • - саморізи;
 • - стієчний профіль;
 • - направляючий профіль;
 • - підвіси;
 • - дюбель-цвяхи;
 • - проміжний профіль;
 • - будівельний шнур;
 • - рівень;
 • - ножиці по металу.
Інструкція
1
Намалюйте детальний план багаторівневої стелі.
2
Змонтуйте однорівневий стелю. Для цього розмітьте положення направляючих на стінах за допомогою рівня і будівельного шнура. Прикріпіть напрямні до стіни за позначеними лініях, зробивши отвори перфоратором і вбивши дюбель-цвяхи. Рекомендований крок кріплення - один метр.
3
Підготуйте стієчний профіль, нарізавши його на відрізки необхідної довжини за допомогою ножиць по металу. Вставте кінці профілю в направляючі і зафіксуйте за допомогою саморізів. Відстань першого профілю від стіни - 30 см. Встановіть інші несучі профілі за аналогією, з кроком 60 см. Перевіряйте становище кожного профілю за допомогою будівельного рівня.
4
Розмітьте місця кріплення підвісів - вони повинні встановлюватися з кроком 40 см. Закріпіть підвіси, використовуючи дюбель-цвяхи, і відігніть їх «вусики».
5
Розмітьте і наріжте листи гіпсакартона. Слід знати, що кріпити листи необхідно в шаховому порядку. Кріплення проводиться за допомогою саморізів, з кроком в 25 см. Головки саморезов необхідно утапливать в гіпсокартон на глибину 1 мм.
6
Встановіть першу плиту. Відігніть край листа і заведіть під нього проміжний профіль таким чином, щоб профіль був наполовину прикритий встановленої плитою. Зафіксуйте проміжний профіль за допомогою саморізів.
7
Встановіть другий лист гіпсокартону, прикріпивши його до стоечного, проміжного і направляючого профілю. Встановіть інші листи по аналогії. При необхідності виріжте отвори під точкові світильники.
8
Розмітьте на зібраному стелі деталі другого рівня, згідно зробленому раніше ескізу. Підготуйте профіль для кріплення другого рівня. Для того щоб зігнути профіль і надати йому потрібну форму, необхідно трохи надрізати його за допомогою ножиць по металу.
9
Прикріпіть профіль до каркаса першого рівня, орієнтуючись на головки саморізів. Встановіть додаткові ребра жорсткості.
10
Розмітьте і відріжте листи гіпсокартону потрібної форми. Слід знати, що для того щоб зігнути гіпсакартон під потрібним кутом, його необхідно намочити. Розмітьте і проріжте отвори під світильники. Прикріпіть вирізані деталі до каркаса за допомогою саморезов. При необхідності зробіть ще один рівень за аналогією з другим.
11
Акуратно зашпаклюйте стикувальні шви. Ваш багаторівневий стеля готова.