Як розносити туфлі.

Нові туфлі тиснуть? Дуже поширена ситуація, особливо якщо ви купили їх не міряючи, наприклад, в інтернет-магазині. або міряли, але по холодній погоді, а носити будете в жарі, коли нога трохи набрякає і стає більше. Якою б не була причина, виправити становище можна кількома способами. Необов'язково нести туфлі в майстерню на розтяжку, можна розносити їх і самостійно.
Вам знадобиться
  • - спрей для розтяжки взуття
  • - одеколон, спирт або горілка
  • - товсті вовняні шкарпетки
  • - два поліетиленових пакета з холодною водою
Інструкція
1
Перевірте, як швидко розношуються ваші туфлі. Для цього надіньте товсті шкарпетки, туфлі, які тиснуть і походіть в них по квартирі протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин. Через якийсь час повторіть. Якщо взуття зроблена з еластичної шкіри, вона розтягнеться після цієї нехитрої процедури.
2
Візьміть підручні засоби: одеколон, спирт або горілку. Змочіть якийсь із цих рідин внутрішню поверхню туфель, особливо задник. Надіньте туфлі і ходите в них по квартирі. Якщо туфлі замшеві, використовуйте пиво замість спирту.
3
Купіть у взуттєвому магазині спеціальний спрей для розтяжки. Обприскайте їм туфлі зсередини і також розходжуватися в них по квартирі, надівши на носки.
4
Якщо жоден з вищеперелічених способів не дає швидкого результату, помістіть туфлі в морозилку. Попередньо покладіть в них по поліетиленовому пакету, наповненому холодною водою. Дочекайтеся, коли вода перетвориться в лід, потримайте взуття в морозильнику приблизно півдня чи залиште на ніч.
Зверніть увагу
- розтяжці піддається тільки натуральна шкіра, підошва теж повинна бути шкіряною, а не з пластику - не використовуйте відразу всі перераховані кошти. Після кожної розтяжки дайте туфлям постояти і потім приміряйте їх.
Корисна порада
- не перестарайтеся, інакше можете добитися протилежного ефекту: ноги будуть вислизати з туфель.