Як нарізати дрібно цибулю.

Дрібна нарізка лука потрібно в багатьох рецептах. Особливо це стосується салатів. Цей овоч повинен злегка відтіняти смак, але ніяк не перебивати його, як це відбувається тоді, коли попадається занадто великий шматок лука.
Вам знадобиться
  • - Ломтерезка;
  • - ніж з широким довгим лезом;
  • - дошка.
Інструкція
1
Перший способВиберіте насадку для створення тонких скибочок і вставте її в тертку. Очищену цибулину наколи на тримач і наріжте на тонкі пластики. Зберіть отримані гуртки в стопку, розділіть її поперек, щоб вийшли півкільця, поставте стопку на зріз і за допомогою ножа наріжте. Повинні вийти дуже дрібні шматочки.
2
Другий способВам знадобиться так званий ніж шеф-кухаря. Він має гостро гострими довге широке лезо. Очистіть цибулину, що не зрізаючи підстава - дінці. Воно не дозволить нарізати скибочками «розбігтися». Деякі кухарі, навпаки, залишають хвостик - засохлий кінчик, який раніше був зеленим пером. За нього зручніше тримати цибулину, але в цьому випадку виникає проблема зі с'езжаніем шарів. Все-таки для тонкої нарізки зручніше залишати саме дінці.
3
Поставте овоч на підставу, притримуючи пальцями з двох сторін, зробіть кілька вертикальних, паралельних один одному надрізів, не доходячи до самого донця.
4
Поверніть цибулину і зробіть кілька надрізів, перпендикулярних попереднім.
5
Тепер акуратно, щоб цибулина не розвалилася, покладіть її на бік і наріжте тонкими скибочками.
6
Зроблені раніше надрізи перетворять скибочки в маленькі шматочки. Весь цей час стискайте цибулину з боків і тримайте біля основи.
7
Третій способРазделіте неочищену цибулину уздовж навпіл, зріжте верхівку, очистіть від шкірки. Донці не зривається, як і в попередньому варіанті.
8
Надріжте кожну половинку поперек, не доходячи до підстави, а потім зробіть кілька поздовжніх розрізів зверху вниз.
9
Дотримуйтесь рівний інтервал, щоб шматочки виходили однаковими.
10
Другий і третій спосіб схожі, різниця в тому, що в другому кришиться відразу вся цибулина, а в третьому - по половині. Кришити по половині зручніше тим, хто ще не пристосувався. Профі ж воліють різати відразу цілий овоч.