Як зробити браслет.

Варіантів, як зробити браслет, багато. Практично будь-який матеріал може стати в умілих руках справжнім витвором ювелірного мистецтва. Хенд-мейд зараз на піку популярності.
Інструкція
1
Браслет з пап'є-маше. Варіант-1Возьміте паперові осередку від яєць - їх можна роздобути в будь-якому відділі, де продають яйця. Розмочите в гарячій воді. Коли осередки повністю розтопляться, як слід їх відіжміть, зробіть однорідну масу і додайте клей ПВА, щоб ця маса стала досить пластичною. Тепер візьміть скляну баночку, обмажте вазеліном або оберніть харчовою плівкою. Її діаметр повинен бути близько 10 см. З пап'є-маше скачайте ковбаску і оберніть її навколо баночки. Як випливає її розгладьте і надайте потрібну вам форму. Сохнути їй доведеться кілька днів. Коли браслет просохне, зніміть його з баночкі.Просохшій браслет відшліфуйте за допомогою дрібнодисперсного наждачним бумагі.Такую заготовку можна прикрасити за бажанням. Найпростіше - розфарбувати фарбами. Оскільки маса пап'є-маше має сірий колір, то перш, ніж розфарбовувати, заґрунтуйте браслет одним кольором. Яким, вирішуйте самі, головне, щоб він покрив поверхню браслета і не просвічував. Потім можна приступити і до розфарбовування. Використовуйте акрилові фарби. Вони не распливутся під дією води, до того ж з їх допомогою можна зробити досить яскравий аксесуар.
2
Браслет з пап'є-маше. Варіант-2Із маси пап'є-маше зліпіть кульки, установіть їх на довгу спицю - це будуть намистини для браслета. Їх можна зробити різного розміру, тоді браслет буде ще більш оригінальним. До речі намистини можна зробити не тільки різного розміру, а й форми. Їх можна зробити плоскими, тоді вони не будуть кататися по руці. Інші етапи аналогічні першому варіанту.