Як прибрати червону рядок.

Новий абзац в тексті прийнято починати з нового рядка. Це дозволяє візуально виділити групу пропозицій, об'єднаних загальним змістом. В електронних документах, наприклад, створених в програмі Microsoft Office Word відступ першого рядка кожного нового абзацу можна задати автоматично. Якщо вам не потрібна червона рядок в тексті, прибрати її можна декількома способами.
Вам знадобиться
  • -текстовий редактор;
  • -Миша;
  • -клавіатура.
Інструкція
1
Вимкніть автоматичну вставку відступу для кожного нового абзацу. Для цього виділіть фрагмент тексту, який хочете відредагувати, або весь текст. Якщо вам необхідно виправити тільки один абзац, можете просто встановити курсор миші в будь-якому місці тексту цього абзацу.
2
Перейдіть на вкладку «Головна» і натисніть в розділі «Абзац» на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове діалогове вікно «Абзац». Викликати його можна й іншим способом: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій частині тексту, з випадаючого меню виберіть пункт «Абзац», натиснувши на нього лівою кнопкою миші.
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Відступи і інтервали». У розділі «Відступи» в полі «Перший рядок» встановіть за допомогою списку значення «Ні». Натисніть кнопку ОК у правому нижньому куті вікна, щоб нові налаштування вступили в силу. Діалогове вікно «Абзац» закриється автоматично, новий рядок в тексті буде видалена.
4
Також ви можете самостійно відредагувати текст. Встановіть курсор миші перед першим друкованим знаком в новому абзаці та натисніть клавішу Backspase. Рядок зрушиться вліво. Якщо новий рядок в тексті була вставлена автоматично або за допомогою клавіші Tab, цього буде достатньо.
5
Якщо ж новий рядок була вставлена за допомогою кількаразового натискання клавіші Space (Пробіл), вам необхідно видалити всі знаки пробілу перед початком тексту. Зробіть видимими приховані символи форматування. Для цього перейдіть на вкладку «Головна» і натисніть в полі «Абзац» на кнопку із символом «¶».
6
Після натискання кнопки всі недруковані знаки стануть видимими. Пробіл позначається у вигляді символу «•». Скільки разів була натиснута клавіша Space, стільки символів і буде в тексті. Видаліть їх за допомогою клавіші Backspace або Delete. Щоб повернутися до звичайного вигляду документа, ще раз натисніть на кнопку «¶» у розділі «Абзац».
Стандарту нового рядка в мові розмітки HTML не існує. Однак способи створення нового рядка або відступу для інтернет-сторінок все таки є. Зробити червону рядок на HTML не так і складно - у цієї проблеми є кілька способів вирішення.
Інструкція
1
Перший спосіб - найдоступніший і простий. Він кілька порушує правила HTML, але це ніяк не впливає на оптимізацію та індексацію сторінок, а також відображення тексту в браузерах. Використовуйте тег "& nbsp;" (без лапок і пробілу) щоб створити пробіл. Для створення нового рядка вставте даний тег 3-5 разів один за одним прямо в коді сторінки. В результаті ви отримаєте відступ з декількох прогалин. Якщо в код сторінки ввести кілька пробілів прямо з клавіатури, відображатися на сторінці буде лише перший пробіл, тому використання тега - досить ефективний спосіб створення нового рядка.
2
Другий спосіб - маскування. Ви можете вставити текст, наприклад, підкреслення кшталт "____", і вибрати колір шрифту, відповідний кольору фону сторінки. Цей спосіб має один мінус: при виділенні користувачем абзацу або всього тексту, він побачить символи, замасковані під фон. Тоді ви можете створити прозорий PNG-файл потрібного розміру або файл зображення JPEG, залитий кольором, відповідним фону сайту. Для того, щоб зображення завантажилося моментально, задайте його висоту, рівну 1 пікселю. Після чого вставте витягнуте зображення перед текстом для створення ефекту червоного рядка.
3
Ви можете використовувати відступ text-indent і поставити йому кількість пікселів, що обчислюються від початку рядка. Цей спосіб працює на сайтах з таблицею стилів CSS. Для використання даного методу, впишіть в CSS параметр: .indent {text-indent: 20px;} Після цього ви можете додавати в HTML-код теги

Текст

.
4
Довгі об'ємні абзаци важко читаються на екранах ноутбуків і смартфонів. Тому, сучасні веб-дизайнери намагаються використовувати не червоні рядки, а поділ абзаців. Для створення нового абзацу використовуйте тег

на початку і

в кінці тексту, який хочете замкнути в абзац.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UF86DIuUYFo
Зверніть увагу
Як зробити картинку посиланням в html. Для виведення зображень в html використовується тег. Щоб картинку зробити посиланням, необхідно всього лише об'єднати ці два тега.
Корисна порада
Як зробити сайт самостійно? Може здатися, що це під силу тільки обраним і особливо обдарованим. Нічого подібного. Сьогодні ми приступаємо до вивчення мови HTML (ХТМЛ). Звичайно, самостійно зробити сайт крутим і суперпопулярним тільки за допомогою HTML навряд чи можливо, але от без впевненого володіння HTML це точно неможливо, бо це - азбука, основа.