Як вибрати печериці.

Шампіньйони - гриби не тільки смачні, а й корисні. В них містяться необхідні для організму людини амінокислоти, різні мікроелементи, вітаміни А і В, позитивно впливають на розумову активність. Печериці можуть входити до складу багатьох страв: салатів, закусок, супів, випічки.
Інструкція
1
Вибирайте тільки свіжі шампіньйони. Вони, як правило, мають білий або злегка рожевий колір. Крім цього, у свіжих грибів присутня своєрідний матовий блиск. Наявність темних плям на капелюшку печериці свідчить про те, що він вже давно лежить на прилавку магазину. На залежаних грибів вказує і порушення цілісності плівки, що з'єднує ніжку з капелюшком.
2
Не соромтеся понюхати продукти в присутності продавця та інших відвідувачів магазину. Запам'ятайте, що грибами пахнуть тільки свіжі шампіньйони.
3
Вибираючи печериці, обов'язково помацайте їх рукою. Якісними можуть бути тільки пружні гриби.
4
Незважаючи на те, що печериці вважаються найбезпечнішими для здоров'я людини грибами, що зіпсувалися продукти все ж можуть містити отруйні речовини. А грибні отруєння здатні завдати організму істотної шкоди і навіть призвести до летального результату.
5
Розмір печериць вибирайте в залежності від того, яке блюдо з їх участю ви збираєтеся приготувати.
6
Маленькі, білі, щільно закриті грибочки найкраще підходять для страв швидкого приготування, наприклад, омлетів, соусів, бульйонів, салатів, гарнірів і піци. Такі шампіньйони можна використовувати і цілими, і розрізаними навпіл. Маленькі акуратні грибочки є окрасою будь-якої страви.
7
Середні за розміром печериці, мають щільну структуру і густий аромат, вибирайте для приготування начинок пирогів, сендвічів, піци. Крім цього, печериці середніх розмірів ідеально підходять для смаження, варіння, приготування супів і паштетів.
8
Великі повністю дозрілі печериці мають багатий неповторний запах і смак. Вони прекрасно підходять для смаження в олії на сковороді, приготування в мікрохвильовій печі або запікання в духовці. Великі печериці відмінно поєднуються з рибними та м'ясними стравами. Такі гриби можна фарширувати найрізноманітнішими начинками. А в цілому вигляді печериці просто ідеальні для гриля.