Як створити мережеве підключення комп'ютер-комп'ютер.

Між двома стаціонарними комп'ютерами можна створити дротову або бездротову локальну мережу. Обидва цих типу мають свої переваги і недоліки, тому вибір варіанта залежить від ваших уподобань.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно забезпечити швидкий обмін інформацією між комп'ютерами, то створіть дротове з'єднання. Придбайте виту пару потрібної довжини. Соедініни цей кабель з мережевими адаптерами обох комп'ютерів.
2
Включіть обидва ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи. Через деякий час відбудеться автоматичне визначення та налаштування мережі. Налаштуйте параметри мережевих карт обох комп'ютерів. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і клацніть по пунтках «Зміна параметрів адаптера». Виберіть іконку потрібної мережевої карти і перейдіть до властивостей цього обладнання.
3
Відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IPv4 і клацніть по пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте його значення і збережіть налаштування. Виконайте аналогічний алгоритм для установки постійного IP-адреси мережевої карти іншого комп'ютера.
4
Якщо ви вирішили створити бездротову мережу, то придбайте два Wi-Fi адаптера. Ці плати підключаються до порту PCI системної плати комп'ютера або до гнізда USB. Підключіть адаптери до комп'ютерів і встановіть для них драйвери. Цей метод раціональний у тому випадку, якщо ви використовуєте стаціонарний і мобільний комп'ютер. У такому випадку вам потрібно всього один Wi-Fi адаптер.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть до управління бездротовими мережами. Натисніть кнопку «Додати» і вкажіть тип мережі «Комп'ютер-комп'ютер». Введіть ім'я майбутнього з'єднання і встановіть пароль.
6
Підключіть другий комп'ютер до створеної бездротової мережі. Налаштуйте параметри роботи бездротових адаптерів, встановивши для них статичні IP-адреси. Цей метод дозволяє швидко відкрити обзедоступние папки іншого ПК, ввівши команду \\ 146.134.123.1 в полі «Виконати». У даному прикладі цифри означають IP-адресу мережного адаптера комп'ютера, до якого потрібно підключитися.