Як підвищити швидкодію Windows.

Незважаючи на те, що домашні ПК за останній десяток років стали в кілька разів могутніше, проблема продуктивності і швидкодії піде далеко не завтра. Однак прискорити свій комп'ютер в змозі кожен користувач - достатньо лише дбайливо до нього ставитися і поставити кілька очищувальних програм.
Інструкція
1
Переінсталюйте Windows. Цю процедуру варто проробляти мінімум раз на півроку: як би старанно ви не доглядали за своєю машиною, на ній все одно скупчуються помилки, хвости і залишкові коди програм. Крім того, занадто захаращений ПК очистити майже неможливо, тому почати все «з чистого аркуша» зазвичай простіше. Зверніть увагу на те, що версію Windows варто підбирати кожному комп'ютеру індивідуально. Так установка «Сімки» на слабку систему призведе лише до нескінченних зависань, в той час як на потужному процесорі та ж «7» може показати куди більшу продуктивність, ніж «ХР».
2
Використовуйте комп'ютер «акуратно». Намагайтеся не встановлювати жодних програм, якщо в них немає крайньої необхідності. Крім того, привчіть себе видаляти софт тільки за допомогою відповідного пункту в системі - якщо ви просто видаліть папку з грою, то залишиться маса непотрібних «хвостів», вичищати які вручну майже неможливо. Обов'язково встановіть на комп'ютер антивірус (який - справа виключно смаку, працюють всі приблизно однаково).
3
Встановіть ряд програм для очищення і прискорення ПК. В інтернеті таких безліч, і вони спеціалізуються на тому, щоб видаляти з системи непотрібну інформацію, що скупчилася через активне використання. Крім того, софт може відключати процеси, якими ви не користуєтеся (наприклад, мережеві протоколи), засчет чого вивільниться солідний обсяг оперативної пам'яті. Також необхідно відзначити програму CCleaner, яка займається очищенням жорсткого диска. За раз вона може звільнити до 30 гб дискового простору, ніяк при цьому не торкнувшись вашу особисту інформацію.
4
Регулярно проводите дефрагментацію. Цей процес, що є для багатьох загадкою, є не що інше, як «упорядкування» інформації. Незважаючи на те, що файли розділені по папках і директоріям, всередині жорсткого диска (на рівні заліза) вони можуть розташовуватися абсолютно хаотично, що уповільнює роботу системи. Після того як ви дефрагментіруете систему, вона структурно впорядкує саму себе, і швидкість доступу до файлів (а значить і роботи ПЗ) збільшиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E43yDZjEDGw
Корисна порада
Список програм для очищення системи ви можете на будь-якому порталі, присвяченому софту.