Як вибрати зимове пальто.

Зимове пальто є необхідною річчю в гардеробі. Адже зима дуже мінливий час року - може в один день "стукнути" мороз, а вже через кілька днів може наступити відлига. При цьому зимове пальто не зможе захистити вас від сильного холоду, але в той же час воно буде просто незамінним при слабких морозах.
Інструкція
1
Зверніть увагу на тканину, з якої зшито пальто. Найдорожчим матеріалом є кашемір - сама м'яка шерсть, вироблена з вищипаного вручну натурального підшерстя. Дану шерсть вищипують у кашмірських кіз. Саме тому кашемірове пальто добре збереже тепло, буде приємним при носінні, а також воно є маломаркім. Проте є у такого пальто й недоліки: при його довгій шкарпетці утворюються катишки. Також використовується твід для виробництва пальто. Це тепла вовняна тканина, яка володіє плетінням з вигляду схожим на "ялинку". Таке пальто досить добре носиться, тканина не вигорить на сонці, але в той же час необхідно ретельно стежити за його зберіганням (захищати від молі).
2
Подивіться на якість вовни, з якої виготовлено зимове пальто. Можете легко його встановити по етикетці, що знаходиться на виробі. Якщо етикетка містить слова: "Wool 100%", тоді це буде означати про досить низьку якість матеріалу. У свою чергу дуже хороша шерсть матиме наступний напис на етикетці: Reine Schurwolle.
3
Приділіть особливу увагу при придбанні шкіряного пальто на якість шкіри, її вироблення. Якщо при виробленні шкіру пересушили, тоді пальто буде шарудіти на подобу паперової курточки. А якщо пальто є досить м'яким, перевірте наявність спеціального водовідштовхувального покриття. У цьому випадку крапля води повинна буде скотитися з шкіри, а не вбиратися.
4
Проаналізуйте якість пошиття зимового пальто. Якщо ви хочете купити вовняне пальто, тоді перевірте матеріал на просвіт: він повинен бути досить щільним. Потім огляньте утеплювач. Як правило, використовується синтепон або ватин. При цьому товщина утеплення є прямо пропорційною тому, наскільки буде теплим дане пальто. Внутрішня гладка підкладка повинна бути дуже добре прошита - перевірте, щоб не було ніяких висячих ниток і неакуратних швів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c1o03RSVKFg