Як знайти, скільки відсотків становить число. знайти відсоткове вираз одного числа від другого.калькулятор.

Одну соту частину деякої величини в математиці називають відсотком. Як правило, відсоток їх чисел використовують для більш наочного порівняння якоїсь частки по відношенню до цілого. Показники, виражені в процентах, вважаються відносними, тобто показують величину одного числа щодо іншого. З цього випливає, що для розрахунку відсотків вам необхідно знати два числа - сравниваемое і те, з яким воно порівнюється.
Вам знадобиться
  • - опціонально: доступ в інтернет;
  • - опціонально: комп'ютер або калькулятор.
Інструкція
1
Визначте, яке з двох чисел слід прийняти за 100%. У статистиці таке число називають «базисним показником» - це те саме ціле, частку від якого в процентах вам потрібно знайти. Наприклад, якщо використаний вами за минулий місяць інтернет-трафік склав 12,5 гігабайт, а за перший тиждень нового місяця - 3,7 гігабайта, то базисним показником слід вважати число 12,5.
2
Знайдіть співвідношення між часткою і цілим, тобто між порівнюваним і базисним показниками. Якщо використовувати дані прикладу з попереднього кроку, то це повинно бути ставлення 3,7 гігабайт до 12,5 (3,7/12,5 = 0,296).
3
Збільште розраховане на попередньому кроці число в сто разів. Отримане значення і буде виражати порівнюваний показник у відсотках від базисного. Наприклад, 0,296 * 100 = 29,6% означає, що витрачені за перший тиждень місяця 3,7 гігабайти інтернет-трафіку складають 29,6% від всього трафіку минулого місяця (12,5 гігабайт).
4
Використовуйте онлайн-калькулятори, як найпростіший із способів розрахунку відсотків, якщо порахувати «в умі» не виходить. Для вирішення такого завдання шукати відповідний сервіс в мережі не обов'язково - деякі пошукові системи самі мають вбудовані калькулятори. Наприклад, щоб порахувати відсотки з використаного в попередніх кроках зразка, перейдіть на сайт Google і в поле пошукового запиту введіть 3,7/12,5 * 100. Пошуковик розрахує значення і покаже відповідь (29,6).
5
Якщо доступу в мережу немає, то можна використовувати будь калькулятор, включаючи і той, що встановлюється в комп'ютер разом з операційною системою. Якщо ця операційна система - Windows, то знайти посилання на запуск цього додатка можна в головному меню. Натисніть клавішу win, щоб його розкрити. Якщо у вас встановлена версія Windows 7, то наберіть «каль" і клацніть по посиланню «Калькулятор» в результатах пошуку. В інших версіях Windows перейдіть в розділ «Усі програми», потім в підрозділ «Стандартні» і в секції «Службові» клацніть по посиланню «Калькулятор». Інтерфейс цього додатка дуже простий, тому операції ділення і множення у вас не повинні викликати труднощів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e2N1zQmcJ58