Як зробити біжутерію. Як зробити з пластиліну біжутерію.

Без стильного аксесуара, що прикрашає витончену жіночу ручку або шию, будь-який образ буде неповним. Знайти біжутерію не дуже складно. Магазини завалені як дешевою біжутерією, так і дорогими ювелірними виробами. Але навіщо йти шукати потрібний аксесуар, якщо його можна зробити самостійно. Тим більше що саморобні речі цінуються дуже. Хенд-мейд зараз на піку популярності.
Інструкція
1
Широке поширення зараз отримує створення біжутерії з пластики. Ліпити з пластики не складно, вона трохи нагадує пластилін, зате виходять з неї воістину шедеври. Найпростіший спосіб зробити. Наприклад, намисто - це накатати кульки з пластики потрібного кольору, відразу ж в них зробити дірочки, щоб було, куди проштовхувати нитка або струну для намиста, і поставити в духову шафу на потрібний час і на потрібний режим. Біжутерія, отримана таким чином, не піддається впливу навколишнього середовища, адже пластика стає міцною, як звичайний пластик. Пластика дає широкий простір для творчості. З неї можна робити мініатюри. Наприклад, шматочок пирога, маленьке яблучко, фрукти. І все це розміром із звичайну намистину.
2
Пап'є-маше. З пап'є-маше - тих самих підставок для яєць, які продають в магазинах теж можна зробити намистини. Коли вони просохнуть, залишиться лише прикрасити як вашій душі завгодно і зібрати намиста. Ексклюзивна річ готова.
3
Бісероплетіння. За допомогою бісеру можна робити прикраси будь-якої форми і призначення - намиста, сережки, браслети. Все що вам потрібно - це тонка голка для бісеру, волосінь, сам бісер і багато-багато терпіння. Особливих навичок тут не потрібно, головне, запасіться матеріалами, а досвід з часом прийде.