Як гладити чоловічі сорочки. чи повинні бути разглажени рукава сорочки.

Чоловічі сорочки зшиті з безлічі деталей. Для спрощення процесу прасування доцільно гладити їх в певному порядку.
Вам знадобиться
  • праска, сорочка, поличка для розгладження рукавів
Інструкція
1
Починати гладити чоловічу сорочку найкраще з коміра. Спочатку пропрасовується внутрішня його сторона, а потім зовнішня. Чи не загладжуєте згин коміра, нехай він формується краваткою. Потім проглаживают кокетку на спині, особливо звертаючи увагу на ті її частини, які сусідять з рукавами. Основну частину кокетки можна буде ґрунтовно пропрасувати разом зі спинкою.
2
Тепер слід пропрасувати рукава. Спочатку гладять манжети, з внутрішньої сторони, потім з зовнішньої. Подвійні манжети слід скласти так, як чоловік буде їх носити, і загладити згин. При цьому стежте, щоб петлі для гудзиків або запонок збігалися. Якщо у вас є поличка для рукавів, то надіньте на неї рукав і погладьте верхню його частину. Якщо полички немає, то можна просто скласти рукав так, щоб шов опинився внизу посередині, і акуратно розгладити верхню частину. Після цього треба скласти рукав по шву і пропрасувати з двох сторін, не доходячи до верхньої, вже проглаженной, частини.
3
Після рукавів зручно гладити полички сорочки. Поличку розташовують скраю дошки і пропрасовують, починаючи з кокетки і рухаючись вниз, до подолу сорочки. Також надходять з другої поличкою. Частина полички, на якій пришиті ґудзики, краще прасувати з вивороту, там і поверхня рівніше, і гудзики будуть захищені від впливу високої температури, і поверхня праски не буде подряпана.
4
Нарешті можна погладити спинку сорочки. Зручно натягувати плечі сорочки на краю прасувальної дошки. Вигладжену сорочку краще відразу повісити на вішалку або на спинку стільця.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь температурний режим для різних тканин. Уважно виставляйте температуру нагрівання праски.
Корисна порада
Якщо часто доводиться прасувати сорочки, то поличка для рукавів стане гарною підмогою в домашньому хозяйстве.Еслі сорочка сильно пом'ята, то побризкати на неї водою з пульверізатора.Для полегшення прасування після прання сорочку краще гарненько розпрямити руками і повісити сушити на вішалку . Сорочки з темної тканини або з тканини з синтетичними волокнами краще прасувати з вивороту, оскільки вони можуть почати блищати. Рукава при цьому гладять із зовнішнього боку через мокру світлу тканину, наприклад, пелюшку, складену в кілька разів марлю або кухонний рушник