Як прикрасити пляшку шампанського на Новий рік.

Новорічні свята - період багаторазового відвідування друзів та родичів. Так як в Росії не прийнято ходити в гості з порожніми руками, то зазвичай в них беруть пляшечку шампанського. Щоб порадувати які запросили вас в гості людей, прикрасьте пляшку, використовуючи лише свою фантазію і декілька доступних матеріалів.
Інструкція
1
Сшейте для пляшки одяг. Перетворіть пляшку шампанського на справжнього господаря свята - Діда Мороза, або ж в його внучку Снігуроньку. Для цього вам знадобиться невелика кількість тканини червоного або блакитного кольору, нитки і голка, а також фантазія і трохи вільного часу. Не турбуйтеся, якщо ви не вмієте шити. Костюм може бути чисто символічним. Закутайте пляшку в червоний папір, а на горлечко прикріпіть бороду з вати і очі з гудзиків.
2
Покрийте пляшку акриловою фарбою і прикрасьте її підручними матеріалами. Золота або срібляста пляшка зі сніжинками з серветок сподобається всім присутнім на святі. Серветки можна закріплювати на клей для купажу. Також можна використовувати різні блискітки, стрази та інше блискучі матеріали, що створюють новорічний настрій.
3
Перетворіть пляшку в гостя. Створіть справжню даму. Для цього покрийте всю пляшку, крім горлечка, акриловою фарбою (наприклад, рожевою або червоною). Потім приклейте знизу який-небудь матеріал (бажано, що нагадує рюші) - це буде спідниця. Трохи вище прикріпіть квіти і кілька бусинок. На пробку надіньте капелюшок. І, звичайно, пов'яжіть дами намиста, закріпивши їх також клеєм. Оригінальна подача порадує всіх присутніх на святі.
4
Зробіть з пляшки ялинку. Для цього обмотайте її товстим шаром фольги. Спіраллю приклейте хвойні гілочки, пов'язані з дротом для кращого закріплення. Залишилося між ялиною простір заповніть мішурою, шишками, маленькими кульками і бусинками. Справжня лісова красуня займе гідне місце на столі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gnrwJ59EbyA
Зверніть увагу
Якщо у вас зовсім немає часу на прикрасу пляшки, просто обмотайте її мішурою, закріпивши на клей. Обмотуйте мішуру спіраллю, з'єднуючи два або три кольори.
Корисна порада
Приймаючи гостей у себе, влаштуйте маленький феєрверк. Заздалегідь прикріпіть до прикрашеної пляшці пару бенгальських вогнів. Зустрічаючи гостей, підпаліть їх. У цьому випадку обов'язково подбайте про безпеку подібного шоу.