Як встановити дах на балконі.

Власникам балконів на верхніх поверхах, які відкриті всім вітрам і опадам, в першу чергу слід подбати про дах. Вона повинна бути практичною і гранично простий, тобто це має бути навіс зі скатами від стіни будинку за межі балкона. Традиційно кут даху повинен бути 30 градусів.
Вам знадобиться
  • - куточок з алюмінію або сталі;
  • - дерев'яний брус;
  • - анкера;
  • - дюбель-шурпи;
  • - гідроізоляційна мастика;
  • - герметик;
  • - ондулін, сталевий лист або профлист;
  • - валик і кисть.
Інструкція
1
Виготовте каркас з алюмінію або сталі, який прикріпіть до стіни будинку за допомогою фасадних дюбелів з довгими шурупами або анкерами. Він повинен забезпечувати нахил даху до 30 градусів. Це оптимальний рівень, який дозволить самостійне стікання дощу і схід снігу. На каркас прикріпіть дерев'яні бруси для обрешітки, потім покладіть сталевий покрівельний матеріал. Зазвичай для спорудження даху балконів використовують металочерепицю, ондулін або металеві профлисти.
2
Зробіть гідроізоляцію даху. Її головна мета - надійно захистити балкон від потрапляння вологи. Так як недостатньо тільки загерметизувати шви, потрібно обов'язково нанести на неї спеціальне гідроізолюючі покриття. Рішенням даної проблеми і для професіонала-будівельника, і для того, хто робить все сам, стане використання рідкого матеріалу - мастики. Вона зможе створити безшовне покриття з хорошою стійкістю до високої вологості і дії інших факторів навколишнього середовища. При монтажі будь балконних даху пам'ятайте про необхідність герметизації кожного шва і стику. Існує велика кількість герметиків, які забезпечать хороший захист від проникнення вологи між сполуками всіх її елементів зі стінами будинку і один з одним.
3
Нанесіть мастику. Її плюсами прийнято вважати простоту і зручність використання. Перед застосуванням мастики поверхню попередньо добре очистіть від будівельного сміття, бруду і жирних плям. Потім наносите її на елементи за допомогою кисті або валика (тільки не поролонового) у два шари. Також при гідроізоляції балконних даху покрийте мастикою покрівельний матеріал і примикає до стіни водовідлив. Оскільки вона має чотири колірних відтінку (сірий, білий, червоний, зелений), це властивість можна використовувати як декоративний елемент (крім гідроізоляції даху), який прикрасить будь-який фасад. Захистіть від вологи підлоги на балконі, якщо після монтажу даху не проводиться його скління. Для цього також використовуйте мастику.