Як збільшити підйом стопи. Як розтягнути підйом пляшкою.

Низький підйом стопи може бути вродженим або набутим, він також може вказувати на проблеми будови цієї частини тіла. При занятті танцями багато марно намагаються хоча б візуально збільшити підйом, але для реальних результатів є кілька дієвих вправ.
Інструкція
1
Кожен день по 5-7 хвилин ходите по твердій поверхні на носочках. М'язи отримують набагато більше навантаження і починають розтягуватися. Не лінуйтеся. Регулярні вправи - запорука успіху.
2
Виконуйте ходьбу на зовнішній і внутрішній стороні стопи по черзі. Уроки фізичної культури в школі не пройшли дарма - тепер ви знаєте, як виконувати безліч вправ по зміцненню стопи. Вони ж допоможуть збільшити її підйом. Вправа варто також виконувати на твердій поверхні, щодня і не менше 5 хвилин.
3
Захоплює олівець. Розташуйтеся на дивані, на підлогу поруч покладіть олівець чи ручку. Пальцями однієї ноги, не допомагаючи при цьому інший, захоплюйте і піднімайте олівець.
4
Робіть масаж стоп - самостійно або у фахівців. Другий варіант краще тим, що розробка м'язів стопи буде більш професійна, а значить, і більш ефективна.
5
Катайте пляшки. Візьміть дві скляні пляшки, сядьте, поставте на них ноги і катайте по підлозі тільки за допомогою ніг. Варіант складніше - встати біля стіни, впертися в неї руками, стати на дві пляшки і катати їх уже в положенні стоячи. В якості опори можна використовувати стілець.
6
Тягніть шкарпетки. Постійно і при будь-якій зручній ситуації. Разуйтесь і старанно витягайте носочки вперед. Робіть це вдома, на роботі і на навчанні. Лише сталість дасть ефект.
7
Покладіть ногу підйомом вниз на лавку, витягніть її, обіпріться всією вагою і починайте тягнутися. Носок при цьому тягнеться вперед. Дійте повільно і акуратно, щоб випадково не пошкодити зв'язки.
8
Скористайтеся ортопедичними устілками. Спеціальні устілки мають анатомічну форму стопи. Підберіть зручну для вас в ортопедичному магазині за допомогою продавців, носіть не менше трьох годин на день.
Зверніть увагу
Перегляньте балетні курси по розтяжці, в будь-якому з них присутня чимала частка на роботу зі стопою.