Як зробити бубон. Як зробити шапку гриба великого діаметру.

Веселий бубончік може прикрасити будь-яку річ - шапку, шарф, тапочки і навіть гетри. Одноколірні і багатоколірні, вони здатні ефектно прикрасити практично все в'язані речі. Особливо мило такі речі виглядають на дітях. Ця деталь додасть чарівність дитячості і запалу та речам, призначеним для дорослих. Вона може навіть повідати про характер власника. Весела шапка з бубоном ніколи не стане прикрашати голову нудного і зашореної людини. Зробити бубон своїми руками зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Лист щільного паперу - картону,
  • Циркуль,
  • Нитки вовняні - 50-60 г,
  • Ножиці з гострими кінчиками.
Інструкція
1
Лист картону складіть навпіл. Намалюйте за допомогою циркуля дві концентричні кола. Діаметр першої повинен бути трохи більше діаметру клубка ниток, з яких ви будете робити бубон. Діаметр другого залежить він величини бубону, який ви збираєтеся робити. Відстань між діаметрами - радіус вашого бубону. Виріжте вийшов "бублик".
2
Намотайте пряжу на круги. Для цього можна скористатися голкою з широким вушком, а можна намотувати прямо з клубка. Якщо ви хочете зробити бубон з декількох кольорів, то чергуйте нитки при намотуванні. Розріжте пряжу по краю кіл, акуратно піддягаючи нитки гострими кінцями ножиць.
3
Розсуньте злегка круги, але не знімайте їх повністю. Візьміть шматок міцної нитки, можна навіть іншого кольору і зав'яжіть бубон по середині на пару вузлів, щоб згодом нитка не розв'язалася. Кінці її не треба відрізати - з їх допомогою бубон буде кріпитися на шапку або шарф. Зніміть картонні круги та розпушити бубон. Готово!
Зверніть увагу
Чим більше ниток буде намотано на бубон, тим щільнішим і пишним він буде. Якщо на нього піде менше 50 г, він буде «млявим» і не буде настільки ефектно виглядати. Не шкодуйте нитки, особливо, якщо ви робите бубон великого розміру.