Як перейменувати програму.

Напис, яка присутня в назві вікна програми (наприклад, «Etxt Антиплагіат» або Opera), задає програміст на стадії написання інтерфейсу програми. Даний параметр є внутрішнім і не може бути змінений за бажанням користувача. Тому, якщо ви хочете змінити назву програми, вам потрібно скористатися спеціальним ПО, наприклад, Bingo Scanner.
Вам знадобиться
  • - програма Bingo Scanner.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті і завантажте на вінчестер комп'ютера програму Bingo Scanner, а потім встановіть. Знайти можна на сайті allsoft.ru. Цей додаток служить для редагування виду вікон операційної системи. Програма має доступ до всіх вікон в системі, створюючи дерево об'єктів вікон з параметрами. Також варто відзначити, що дане програмне забезпечення найкраще інсталювати в системний локальний диск, тобто саме в той каталог, де знаходиться операційна система персонального комп'ютера.
2
Відкрийте програму Bingo Scanner, якшо двічі мишею по іконці. Основне вікно програми має безліч піктограм для управління настройками інтерфейсу вікон системи. Кнопки програми мають вбудовані підказки. Щоб побачити значення кнопки, проведіть по ній покажчиком миші.
3
Введіть у поле «Ім'я виконуваного файлу» або «Текст вікна» назва програми, вікно якої потрібно редагувати. Припустимо, ви хочете перейменувати програму The Bat !. Знайдіть за допомогою Bingo Scanner який виконувався вікно поштовика і двічі клацніть по ньому. Введіть нову назву для програми, наприклад, Batman і застосуйте зміни. Bingo Scanner модифікує код програми таким чином, щоб у всіх примірниках вікон виводилося нову назву.
4
Bingo Scanner може не тільки керувати зовнішнім виглядом вікон (змінювати набір складових елементів, кольору, прозорість), а й процесами, запущеними в системі. Дізнайтеся про всі функції програми, звернувшись до вбудованого розділу допомоги. При зміні деяких програм можуть виникати помилки, так як змінюватимуться системні параметри в операційній системі і це може привести до збоїв.