Як скласти іспит з історії. Як скласти іспит на 100.

Деяким людям дуже складно здавати іспити. Це пов'язано зі стресом, який завжди супроводжує сесії, а також з великою напругою. Візьміть на замітку деякі особливості підготовки до іспиту та поведінки на ньому.
Вам знадобиться
  • 1. Впевненість у собі
  • 2. Хороший сон
  • 3. Середня швидкість мови
Інструкція
1
Добре виспіться перед іспитом з історії. Неважливо, вивчили ви всі питання чи ні. Ви повинні прийти на іспит бадьорим і відпочив. Крім того, намагайтеся висипатися під час сесії, тому що робота пам'яті безпосередньо пов'язана з регулярним хорошим сном.
2
Приходьте на іспит раніше. По-перше, ви виберете собі краще місце в аудиторії. По-друге, вам не доведеться довго чекати, поки іспит здадуть інші. Тим самим ви уникнете зайвих стресових ситуацій.
3
Приходьте на іспит в зручному одязі. Вас не повинні відволікати думки про холод або спеці. Одяг має бути комфортною і підібрана по сезону. Крім того, постарайтеся приходити на іспит в одязі, що відрізняється від повсякденної. Так ви висловите повагу до вашого викладачеві.
4
Відповідайте впевнено. Пам'ятайте, що у відносинах між людьми надзвичайно важливий зворотний зв'язок, тому ваша впевненість буде передаватися і екзаменатору. Упевнена подача знань скаже екзаменатору про те, що ви довго готувалися до іспиту і можете підтвердити свої слова джерелом.
5
Уникайте монотонності. Швидкість вашої мови має бути середньої - не надто повільною, щоб не притупляти увагу викладача, але і не дуже швидкою, що ускладнює сприйняття мови. Уникайте пауз, щоб не дати викладачеві задати пряме запитання або питання, взагалі не відноситься до теми.
6
Звертайте увагу на жести, оскільки деякі з них говорять більше, ніж будь-які слова. Відповідаючи екзаменатору ні в якому разі не можна чухати потилицю, шию, брови, прикладати руки до губ і щік. Всі ці жести говорять про те, що людина або сумнівається в своїх словах, або не знає, про що говорить, і намагається імпровізувати.