Як розібрати головоломки з кільцем. Як з'єднати фокусні кільця головоломка.

В XV столітті в Європі головоломка-кільце була дуже популярна. Однак така річ не була розвагою, а служила символом з'єднання подружніх пар. Кільце досить легко розпадалося, а зібрати його заново було непростим завданням. В даний час подібні кільця виступають саме як головоломки, перемога над якими додає впевненості своєму власникові.
Інструкція
1
Головоломка з 4 металевих кілець. Розберіть кільце на ланки: киньте його на стіл, і воно розпадеться само. Особливість цієї будови в тому, що всі 4 ланки з'єднані. Розгляньте кільця, виділіть серед них 2 кільця з більш явним вигином і 2 кільця-синусоїди (вигин кільця нагадує синусоїду або косинусоид, кому як зручно).
2
Візьміть 2 кільця з явним вигином. У одного кільця є вузькі западини, в іншого - більш широкі. Укладіть кільце з вузькими западинами поверх кільця з широкими западинами. З'єднайте так, щоб передні частини кілець щільно зімкнулися, а задні утворили отвір для двох інших кілець-синусоидов.
3
Виберіть кільце-синусоид з западиною і покладіть його поверх двох зібраних кілець. Залишилося важче інших поставити на місце при складанні головоломки. Забезпечте йому потрапляння в отвір, утворене кільцями. Воно повинно бути просмикнуте в наявний отвір. Як тільки кільце потрапило в потрібну западину і завершило цілісність кільця, задача вирішена.
Зверніть увагу
Все решта головоломки-кільця відрізняються лише кількістю ланок. Їх може бути і 6, і 8 і навіть 12. Зрозумівши загальний механізм складання, ви без зусиль зможете зібрати всі інші распавшиеся кольца.Однако слід усвідомити важливий аспект у вирішенні подібних головоломок. Скільки б не було в кільці ланок, завжди в першу чергу з'єднуйте кільця з явними западинами - вони є основою для подальшого збору конструкції. Потім з'єднайте вільні кільця між собою так, щоб утворилися дві групи кілець. У кожній з таких груп кільця виберіть найбільш схожі один з одним по товщині малюнка (вигину). Далі, укладете поверх з'єднаних двох кілець групу кілець з западинами. На завершення - укладіть останню групу кілець.
Корисна порада
Головоломка кільце стане приємним подарунком другу, колезі по роботі, родичам. Над розгадкою можна трудитися від декількох годин до декількох днів.