Як заборонити доступ до сторінки в "Мій світ". Як зробити в моєму світі анкету прихованої, щоб тільки імейл був.

Ваші сторінки в соцмережі «Мій мир@Mail.Ru» - це дійсно ваш особистий віртуальний світ, де ви встановлюєте свої правила. І ви цілком можете вибирати, кого з гостей пускати на свої сторінки, а кому доступ до вашого «Мир» заборонити.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в соціальній мережі Мій мир@Mail.Ru;
  • - e-mail адресу небажаних для вас користувачів даної соцмережі;
  • - інтернет-адресу сторінки користувача, якого ви бажаєте внести в «чорний список»
Інструкція
1
Ви можете зробити ваш «Мир» приватним, тобто заборонити доступ до своєї сторінки в соцмережі «Мій мир@Mail.Ru» всім, окрім ваших друзів. Для цього зайдіть на свою сторінку в «Мій світ». Зліва вгорі сторінки знайдіть користувача меню і виберіть у ньому опцію «Налаштування». У вікні, виберіть вкладку «Доступ». Внесіть необхідні обмеження на перегляд ваших сторінок в «Мій світ" і додавання записів в вашу гостьову книгу. У всіх запропонованих пунктах слід поставити прапорець у запису «тільки друзі». Збережіть внесені зміни. Тепер в ваш «Мир» зможуть заходити тільки ваші друзі.
2
Якщо ви бажаєте заборонити доступ на свою сторінку в «Мій світ» певним небажаним для вас користувачам, внесіть їх в «чорний список». Для цього зайдіть на свою сторінку і в призначеному для користувача меню зліва сторінки виберіть "Налаштування". Серед усіх вкладок відкрийте «Чорний список». В запропоновану форму на сторінці внесіть e-mail-адресу того користувача, якого плануєте внести в «чорний список», або інтернет-адресу його сторінки в соцмережі «Мій мир@Mail.Ru». Натисніть «Додати».
3
Якщо ви бажаєте заборонити доступ до своєї сторінки в «Мій світ» всім без винятку користувачам даної соцмережі, видаліть взагалі всіх друзів через «Налаштування» на своїй сторінці і налаштуйте опцію «тільки для друзів». При цьому переглядати вашу сторінку зможете лише ви самі і ваш «Мир» буде закритий від усіх інших.
Зверніть увагу
Платний сервіс порталу Mail.Ru «Невидимка» не дає можливості відвідувати доступний лише для друзів «Мир» і фотоальбоми.
Корисна порада
На порталі Mail.Ru діє єдиний для всіх проектів Mail.Ru «чорний список». Людина, занесений вами в «чорний список» не зможе переглядати ваш Мир, Блог, Фото і Відео, не зможе відправляти вам повідомлення, подарунки і писати в вашу гостьову книгу. Якщо такий користувач «Мій мир@Mail.Ru» все ж намагатиметься зайти на вашу сторінку, ви побачите його в списку гостей.