Як розбавляти козяче молоко.

Людям, з деякими видами захворювань, рекомендується вживати в їжу козяче молоко, втім, воно також рекомендовано і тим, хто здоровий. Цей продукт дивно багатий корисними речовинами, а тому застосовується при штучному вигодовуванні дітей. Однак козяче молоко дуже жирне, його потрібно розбавляти.
Інструкція
1
Козяче молоко, по праву, вважається ліками від багатьох бід: зміцнює імунітет, регулює гормони в організмі і так далі. Порівняно з коров'ячим молоком, козяче більш близьке за складом до людської і навіть містить більше мінеральних речовин. Тому, щоб не навантажувати дитячий організм додатковими мінеральними речовинами, виключити можливість алергічних реакцій у хворих і ослаблених людей, рекомендується перед вживанням розводити козяче молоко.
2
Якщо ви використовуєте козяче молоко як прикорм немовляті, то прислухайтеся до порад фахівців, які рекомендують довести його по консистенції солей до материнського молока. Для цього змішайте в чистій ємності чотири частини води і одну частину молока.
3
Раніше для дитячого і дієтичного харчування козяче молоко також розводили іншим способом. Налийте в ємність три частини теплої кип'яченої води і, помішуючи, влийте одну частину козячого. Вийде однорідна рідина з блакитним відтінком. Таку суміш можна давати не тільки дітям, а й хворим, молоко не дасть значного навантаження на печінку і шлунок. Через тиждень концентрацію молока збільште, за умови, що людина добре переносить його. До трьох частин води додайте дві частини молока.
4
Розбавляти козяче молоко можна не тільки водою, але і рисовим або вівсяним відваром. Така суміш дуже корисна для шлунка, добре зміцнює імунітет. Вводите такі суміші в раціон за загальними правилами - починайте з одного-двох столових ложок в день. Поступово можна збільшувати кількість, а концентрацію молока довести до меж: дві частини молока до однієї частини води. Можна кожну добу збавляти по 5 г води і додавати, відповідно, 5 г молока.
5
Через місяць вживання зробіть перерву і здайте аналізи на гемоглобін, у деяких він може впасти, так як в молоці кіз низький вміст фолієвої кислоти, заліза та інших важливих вітамінів.
Зверніть увагу
Козяче молоко вводите в раціон малими дозами і обов'язково разбавленним.Козье молоко, навіть правильно розбавлене, не може бути єдиним продуктом в раціоні крихти до року. Бажано, вносити в дитячий раціон цей «дорогоцінний» продукт після 9 місяців життя. А після 12 місяців можна пробувати нерозбавлене козяче молоко або готувати кашки на його основі. Бажано давати маляті не більше 100 г в день.