Як прибрати віск з волосся.

Віск для волосся є незамінним засобом укладання. Навіть самі неслухняне волосся легко ляжуть при використанні воску. Однак прибрати віск з волосся - справжня проблема. Але і з нею можна впоратися.
Вам знадобиться
  • - шампунь;
  • - вода.
Інструкція
1
Якщо ви нанесли трохи воску, можна просто ретельно розчесати волосся. Повністю віск це не прибере, але ефект «прилизаності» приховає. Якщо ви плануєте незабаром змінити зачіску, наприклад, змінити укладку до вечора, наносите мінімум воску, щоб голову не потурбувалися мити.
2
Якщо ж віск виконує функцію основного засобу для укладання (на коротких стрижках), або завдано по всьому периметру голови, счесать його вийде. Помийте голову, особливо ретельно намилюючи волосся шампунем. Довго промивайте голову під струменем води. Ви самі відчуєте віск на волоссі, якщо він не буде змиватися. Після використання шампуню продовжите митті голови звичним способом - використовуйте бальзам, маску. Однак якщо після миття ви не відчуваєте, що волосся чисті, та й виглядає зачіска не кращим чином, значить, віск змити не вдалося.
3
Тоді допоможе невелика хитрість. Цей спосіб допомагає швидко прибрати віск з волосся. Нанесіть ваш звичайний шампунь на сухе волосся. Засіб пом'якшить жирову плівку, створену воском, і видалить засіб для укладки з волосся. Посилено масажуйте протягом якогось часу, потім змийте водою. Тепер знову помийте голову звичним способом.
4
Часто відчуваєте труднощі зі зняттям воску з волосся? Наступного разу придбайте засіб з меншим ступенем фіксації. Можливо те, яким ви користуєтеся на даний момент, для вас занадто сильне.
5
В особливо запущених випадках, коли воску на волосся потрапило занадто багато, згадайте народні засоби. Віск розчинить рослинне або оливкове масло, але з цією процедурою доведеться повозитися. Повторюйте всі перераховані ради щодня. Якщо це не врятує - зверніться за консультацією до перукаря. Можливо, волосся доведеться обрізати, або ж фахівець запропонує якісь салонні процедури.