Як зробити самому опалення заміського будинку. Як оббити будинок вагонкою.

Будь-яка система опалення заміського будинку створюється з метою отримання, а також передачі тепла в різні приміщення. На даний момент самостійно спорудити систему опалення може будь-який власник нерухомості.
Інструкція
1
Для початку виконайте розрахунок. При цьому обов'язково враховуйте всі індивідуальні особливості житла: площа кімнат, висоту стель, теплоізоляцію стін, стелі, підлоги, вибір джерел опалення та їх потужність. Також рекомендується зробити креслення. За розрахунками і кресленнями ви можете легко зробити систему опалення для заміського будинку.
2
Основна частина системи обігріву - опалювальний котел. Саме в ньому відбувається спалювання палива. Котли зустрічаються різної форми і модифікації. Основною відмінністю є використовуваний вид палива. Найчастіше для цієї мети використовують газ, тверде паливо, рідке паливо і електрику.
3
Якщо до вашого будинку не підходить газова лінія, то ви можете встановити котел, який працює на електриці або газовому паливі. Працює електричний котел практично аналогічно газовому. Врахуйте, його потрібно буде забезпечити електричним струмом, який має високу напругу. Врахуйте, перебоїв в системі електрики бути не повинно.
4
Потім можете приступити до вибору радіатора. Особливу увагу приділіть його потужності і розміром. Хороший радіатор обов'язково має балансувальні клапани. Вони дозволяють забезпечити правильний витрата води, яка через них проходить. В першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений прилад, а тільки потім на його форму і зовнішній вигляд.
5
Саме від матеріалу залежить термін служби радіатора. Система опалення може включати в себе чавунні, алюмінієві або біметалічні радіатори. Великою популярністю в даний час користуються чавунні радіатори. Вони мають високу міцність. Крім того, ціна на них прийнятна.
6
Також цінуються радіатори, зроблені з алюмінію. Саме цей матеріал володіє найвищою теплопровідністю. Такий радіатор здатний швидко і добре обігрівати приміщення. Ціна на нього трохи вище, ніж на чавунний.
Зверніть увагу
Дерев'яний будинок обійдеться забудовнику, може бути, дешевше, але, мабуть, одне з трьох головних призначень чоловіки - побудувати будинок - передбачало: не якийсь там, а грунтовний, міцний, безпечний, для всієї родини, на століття, одним словом - кам'яний. Саме добротними кам'яними будинками в останні десятиліття приростають міста і села.
Корисна порада
Як побудувати будинок дешево самому? Сьогодні стало модно кидати роботу в місті і переїжджати ближче до природи. Однак, не у всіх є можливість купити шикарний котедж. Потрібен план! Але це ж не гараж дешевий будувати. Необхідно провести всі необхідні розрахунки до початку будівництва, щоб довести справу до кінця. Будівництво можливо буде йти не один рік, і виникне маса непередбачених витрат. І чим до більшого числа несподіванок ви будете готові, тим краще для вас.