Як повернути диван в магазин. здати диван протягом 2 тижнів.

Купівля нових меблів - це зазвичай радісне, очікувана подія, спосіб оновити інтер'єр і в деякій мірі навіть стиль життя. Але може виникнути ситуація, коли ви захочете повернути один з куплених предметів меблів - диван - назад в магазин. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - чек;
  • - паспорт;
  • - свідки покупки.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи маєте ви право повернути диван і отримати назад свої гроші. Якщо ви купили його не більше двох тижнів тому, то це можна зробити в незалежності від якості товару. Закон дає можливість вам скасувати покупку, якщо річ просто перестала подобатися. Але при цьому диван повинен бути цілим, без слідів користування - потертостей, плям та інших поврежденій.Некачественний предмет меблів, наприклад, той, в якому ви виявили пошкодження, ви можете повернути протягом гарантійного терміну. Його можна знайти в документах до речі, він визначається виробником в рамках, встановлених законом - від року до двох років.
2
Якщо ваш диван відповідає вимогам, викладеним вище, зверніться в магазин з чеком і паспортом. Якщо чек не зберігся, отримати відшкодування буде складніше. Тоді вам знадобиться залучити свідка, який підтвердить покупку. Подальше залежить від доброї волі продавця - він може не визнати факт покупки без чека, але ви, в свою чергу, зможете звернутися до суду для підтвердження факту придбання товару.
3
Оберіть спосіб компенсації повернутої меблів. Ви можете або отримати аналогічну модель без дефектів, або повернути собі гроші. Рішення залишається за вами, продавець не може нав'язати вам своє. Винятком можна назвати ситуацію, коли дивани тієї ж марки закінчилися - залишається тільки грошова компенсація або вибір іншої моделі, можливо, з доплатою.
4
Якщо магазин відмовляється виконувати ваші вимоги, зверніться у відділ захисту прав споживачів при районній адміністрації. Його співробітники підкажуть вам, як діяти далі. При цьому будьте готові до оплати судових витрат, наприклад, експертизи неякісного дивана у фахівців. Але в більшості випадків проблема дозволяється без суду після переговорів з керівництвом магазину.
Корисна порада
Якщо продавець категорично відмовляє вам у поверненні товару, спробуйте звернутися до його керівництва - менеджеру або директору магазину. Вони можуть виявитися набагато більш лояльними до покупця, ніж лінійний персонал.