Як натренувати мозок.

У дитинстві інформація про навколишній світ сприймається легко і жваво. Образи вихором проносяться в голові, активність мозку на межі. Але з віком поступово відбувається спочатку уповільнення, а потім і згасання психічної активності. У той час як життя в стрімко мінливому світі ставить перед дорослою людиною завдання, що вимагають високого розумового напруження. Виявляється, «психічна форма» людини, також як і його фізична форма, піддається коректуванню з допомогою простих вправ.
Інструкція
1
«Перехресний» шагЕто вправа не тільки активізує роботу мозку, але і допоможе зняти стресову напругу. Крокуйте з високим підніманням коліна, торкаючись коліна ліктем протилежної руки. Можете крокувати так на місці.
2
«Велика вісімка» Дана вправа відмінно підійде людям, які проводять багато часу за комп'ютером. Воно допоможе розім'яти м'язи спини і підсилити приплив кисню до мозку. Стисніть руку в кулак, піднявши великий палець вгору. Витягніть руку вперед. Тепер описуйте рукою вісімку, яка лежала на боці (так в математиці позначається знак нескінченності). Виконай те ж саме іншою рукою.
3
Приємно і полезноЕще один вид мозкової зарядки. Помасажуй свої плечі. Права рука нехай масажує ліве плече, ліва рука - праве плече. Під час масування злегка витягніть шию і загляньте через плече, яке масажуєте.
4
ГоловоломкіНе варто забувати і про роль всіляких головоломок: кросворди, сканворди, судоку. Головоломки - відмінне тренування для мозку. Під час розгадування головоломок ви не тільки «запустіть» процеси мозкової активності, але й дасте йому можливість трохи відпочити.
5
Життя - іграСкучная і одноманітне життя гнітюче діє на мозок. Щоб не відбувалося подібної «стагнації», грайте. Це можуть бути як інтелектуальні ігри (шахи, шашки), так і спортивні (волейбол, футбол, теніс). Головне - не дозволяйте собі загрузнути в болоті одноманітності.
6
Нові впечатленіяСтарайтесь щодня отримувати порцію свіжих вражень. Привнесення новизни в звичне положення справ «струшує» мозок і повертає «смак» до життя. Урізноманітніть своє життя. Змініть що-небудь в навколишньому вас обстановці: переставте меблі, розберіть шафа, викиньте непотрібні речі. Подорожуйте. Ходіть в кіно, театр, музеї. Кажучи узагальнено, шукайте усюди поживу для розуму.