Як побудувати металевий гараж. майданчик для залізного гаража.

До недавнього часу металевий гараж являв собою цільну зварену конструкцію, виготовляють у цеху і доставляемую на місце установки в готовому вигляді. Не так давно на ринку з'явилися збірно розбірні конструкції, що вигідно відрізняються простотою транспортування та установки. Тепер для встановлення металевого гаража не потрібна спеціальна техніка і зварювальний апарат. Як же побудувати металевий гараж?
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - електрична дриль;
  • - гайкові ключі;
  • - шуруповерт;
  • - драбина;
  • - розбірна металева конструкція;
  • - будівельний рівень;
  • - саморізи;
  • - шурупи
Інструкція
1
Оберіть модель гаража. В даний час на ринку є два варіанти розбірних металевих гаражів - з профнастилу і з листової сталі. Термін служби гаража з листової сталі складає всього 25-30 років. Однак, його покупка обійдеться вам набагато дешевше, ніж придбання гаража з профнастіла.Моделі з профнастилу відрізняє міцність і довговічність. А особливий рельєф і різноманітна колірна гамма дозволяють легко вписати конструкцію з цього матеріалу практично в будь-який архітектурний ансамбль.
2
Зробіть фундамент. Слід знати, що для будівництва розбірного металевого гаража немає необхідності облаштовувати стрічковий фундамент. Цілком достатньо заасфальтувати майданчик потрібного розміру або укласти бетонну плиту. Дана площадка повинна підніматися над рівнем землі приблизно на 15 см.
3
Зберіть каркас металевої конструкції. Починати збірку слід з підлогових елементів. Покладіть нижні напрямні каркаса, скріплюючи їх оцинкованими болтами. Для надійності і простоти фіксації в деталях конструкції передбачені спеціальні кріпильні отверстія.Сформіруйте кути і встановіть проміжні стійки. Проведіть монтаж стропильних профілів даху. У процесі монтажу необхідно ретельно вивіряти положення всіх елементів за допомогою будівельного рівня.
4
Обшийте каркас листовим металом. Обшивка проводиться справа наліво, знизу вгору. Прикріпіть метал до каркаса за допомогою оцинкованих саморізів. Кріплення проводиться з кроком в 15 см.
5
Встановіть в'їзні ворота. Установка воріт проводиться відповідно до інструкції і залежить від обраної вами моделі.
Корисна порада
При виборі конструкції металевого гаража слід віддавати перевагу оцинкованим моделями. Таке покриття захистить гараж від вологи і вогкості і, як наслідок, значно збільшить термін його служби.
Виготовити металевий гараж набагато простіше, ніж звести його з цегли або шлакоблоку. У більшості випадків не потрібно займатися закладанням повноцінного стрічкового фундаменту. Такий гараж можна зробити на плитах.
Інструкція
1
Перед установкою металевого гараж а покрийте бетоном ділянку. Він буде грати роль фундаменту і підлоги одночасно. Висота такого покриття повинна бути близько 20 см. У процесі заливки укладіть прути або металеву сітку. Для стандартного гараж а буде достатньо 2-3 кубометрів бетону. Залиште трохи матеріалу на вимощення.
2
Сам металевий гараж придбайте в спеціалізованому магазині. На даний момент можна купити конструкцію самої різної форми і забарвлення. Врахуйте, гараж зі звичайної сталі може дуже швидко проржавіти і піддатися корозії. Рекомендується відразу брати металеву конструкцію, яка обшита профнастилом. Мінус такого гараж а - висока ціна.
3
Залізний гараж найчастіше має каркасну або збірно-розбірну конструкцію. Саме тому ви можете легко транспортувати його в будь-яке місце і зібрати прямо на місці установки.
4
Особливу увагу приділіть утеплення. Виконується воно так само, як і для звичайного гараж а. Обшийте стіни і стеля пінопластом або мінеральною ватою. Поверх утеплювача зробіть покриття з дерева або спеціальних плит. Також на ринку ви можете знайти вже готові утеплені гараж і.
5
Конструкція воріт може істотно різнитися. Найчастіше використовують для таких конструкцій розсувні ворота, проте є на ринку і автоматичні секційні.
6
При виборі залізного гараж а особливу увагу приділіть його висоті, а також висоті воріт. Заздалегідь подумайте про дах. Вона може бути односхилим або двосхилим. Направте скат в потрібну сторону. Не забувайте про те, що металевий гараж менш надійний, ніж цегляний. Саме тому ще раз задумайтеся про доцільність його придбання.