Як дізнатися швидкість трафіку.

Швидкість інтернет-трафіку - це швидкість, з якою передаються і приймаються дані через інтернет-канал з комп'ютера на сервер і назад. Швидкість трафіку можна простежити в режимі реального часу або заміряти її за допомогою сервісів по оцінці швидкості інтернет-каналу.
Інструкція
1
Швидкість вхідного трафіку особливо цікавить користувачів, які скачують великі файли з мережі інтернет. Для того щоб дізнатися діючу швидкість вхідного або вихідного трафіку, досить відкрити диспетчер задач, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Alt + Del і вибрати у вікні вітання «Запустити диспетчер задач». У вікні активуйте вкладку «Мережа». Ви побачите на екрані графік, що показує завантаженість з'єднання в процентах. У таблиці нижче ви можете оцінити швидкість лінії і представити завантаженість у кило- або мегабайтах завдяки процентної сетке.Однако цей спосіб оцінки швидкості трафіку є зразковим і недостатньо точний.
2
На заданий момент часу можна дізнатися точні показники швидкості трафіку. Для цього перейдіть на сайт 2IP: 2ip.ru/speed і натисніть кнопку «Тестувати». Ви побачите повідомлення «Йде тестування вхідної швидкості» і через кілька секунд на екрані з'являться відповідні дані. Щоб провести тест швидкості трафіку з отриманням максимально достовірного результату, необхідно відключити всі завантажувачі, месенджери і онлайн-додатки перед початком тесту.
3
Також в будь-якому клієнті-завантажувачі можна переглянути швидкість вхідного трафіку, що відноситься до завантаження файлу. Така швидкість виключає кількість КБ або Мб, витрачаються на інші процеси (браузер, месенджери, оновлення Windows і т.д.). Наприклад, в популярних торрент-клієнтів uTorrent і BitTorrent навпроти кожного файлу ви можете бачити рядок «Прийом» - вона містить показники швидкості вхідного трафіка.В Download Master осередки в стобце «Швидкість» також показують швидкість скачування (вхідний трафік). Такі програми як Orbit та FlashGet також показують швидкість скачування в окремому вікні закачування файлу.