Як написати презентацію.

Презентація - це ефективний метод просування продукції на ринку збуту. Але багато представників малого бізнесу погано знайомі з цим інноваційним методом в маркетинговій науці, а послуги маркетологів коштують дорого.
Інструкція
1
Визначте цілі презентації. Чого ви хочете досягти: залучити нових клієнтів, знайти партнерів по бізнесу (постачальників, інвесторів), «розкрутити» новітній продукт?
2
Відповідно з метою, продумайте генеральну ідею (основний задум) майбутньої презентації. Визначте місце і терміни проведення. Подумайте, кого ви покличете на показ. Визначтеся з бюджетом.
3
Розробіть сценарій презентації. Зверніть увагу, відкривати захід повинен керівник фірми, в крайньому випадку, його заступник. Виберіть людину, яка буде вести програму. Ведучий повинен мати хорошу дикцію, володіти приємним голосом, повинен розташовувати людей до себе, і, звичайно, він повинен вміти виступати публічно.
4
Подумайте, який наочний матеріал ви будете використовувати під час проведення заходу. Цей матеріал повинен допомагати як ведучому, так і глядачам запам'ятати основні пункти презентації.
5
Придумайте ключову фразу, яку, повинні запам'ятати глядачі. Ключова фраза - це втілення мети презентації. Вона повинна бути ємною і короткою.
6
Напишіть текст виступу і стисло сформулюйте тези (вони виступатимуть в ролі шпаргалки).
7
Подумайте, який друкований матеріал ви роздасте в аудиторії. У який момент часу ви це зробите. Зверніть увагу, якщо ви надасте роздатковий матеріал до виступу, слухачі почнуть його вивчати, і перестануть дивитися на ведучого. Краще роздати друковані матеріали після презентації.
8
Перед показом презентації обов'язково проведіть репетіцію.Проводіте презентації, і успіхів вам у бізнесі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3Goa76Wwla4