Як очистити акрилову ванну.

Гладкий сантехнічний акрил є легким, стійким до корозії матеріалом, здатним «відштовхувати» від себе забруднення, і що не вимагає особливого догляду. Акрил стійкий до ударів, але при цьому його дуже легко подряпати. Ця обставина не дозволяє використовувати для очищення акрилових ванн абразивні засоби.
Інструкція
1
Очистіть і продезінфікуйте акрилову ванну, змочивши губку або м'яку ганчірочку спеціальним рідким миючим засобом, призначеним для чистки подібних поверхонь. Нанесіть засіб на пляму і залиште в такому вигляді на кілька хвилин. Протріть ділянку м'якою губкою або ганчіркою і сполосніть поверхню водою. Розведіть миючий засіб у ванні, наповненій теплою водою. Через деякий час спустіть воду і прополосните поверхню. Рідина для миття посуду, дитяче мило або гель для душу також здатні впоратися з забрудненнями.
2
Ділянки, на яких з'явилася іржа, сольовий або вапняковий наліт, протріть ганчірочкою з м'якої тканини, змоченої винним оцтом або лимонним соком. Очищений ділянку промийте водою. При необхідності повторіть процедуру. Скористайтеся дрібної шліфувальної папером, щоб позбутися від легких подряпин. Після їх зачистки протріть акрилову поверхню полірувальної пастою або автомобільної політурою. Подібним способом можна відреставрувати матові ділянки, що з'явилися на поверхні ванни.
3
Затріть плями, які неможливо видалити за допомогою чистячих засобів, рідким акрилом і відполіруйте оброблену поверхню. Дотримуйтеся інструкцій, що додаються до чистячих засобів, або дотримуйтесь рекомендацій виробника: вони можуть відрізнятися в залежності від складу акрилу, використовуваного при виготовленні ванн.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r3zqjjH0Ye8
Зверніть увагу
Не використовуйте для очистки акрилової ванни ацетон, бензин, порошки і пасти, у складі яких присутній кислота, хлор або аміак, а також абразивні засоби та пральний порошок. Їдкі компоненти руйнують поверхню ванни і можуть незворотно змінити її колір. Абразиви залишають на акрилі мікроподряпини і стають причиною зникнення блиску.
Корисна порада
Мінімізуйте ймовірність появи на покритті мікротріщин, за які чіпляється бруд: не купатися у ванні тварин, які можуть пошкодити її поверхню гострими кігтями, і не ставте в неї металеві предмети.