Як змінити пароль при вході в систему. ubuntu відмову від пароля при вході в систему.

У тих випадках, коли одним комп'ютером користуються декілька користувачів або виникають побоювання за збереження даних, вхід в систему можна захистити паролем. Для кожного користувача створюється своя обліковий запис. Якщо вам здається, що хтось використовує ваш профіль, змініть пароль при вході в систему.
Інструкція
1
Щоб змінити пароль, викличте компонент «Облікові записи користувачів». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Якщо вона має класичний вид, клікніть по значку шуканого компонента відразу. Якщо «Панель управління» має вигляд за категоріями, виберіть компонент «Облікові записи користувачів» з однойменної категорії або ж виберіть завдання «Зміна облікового запису» у верхній частині вікна.
2
У вікні, виберіть змінювану обліковий запис, наприклад, адміністратора комп'ютера, натиснувши на відповідний значок лівою кнопкою миші. У новому вікні нижче напису «Що ви хочете змінити в свого облікового запису?» Виберіть пункт «Зміна пароля». У новому вікні буде доступно чотири поля для введення даних.
3
Введіть у першому (верхньому) поле той пароль, за допомогою якого ви останній раз входили в систему. В наступному полі вкажіть новий пароль. У третьому полі ще раз введіть новий пароль, щоб система переконалася, що ви його пам'ятаєте. При повторному введенні нового пароля обов'язково враховуйте регістр. Останнє поле для заповнення не обов'язково. Але якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете згадати змінений пароль при наступному вході в систему, введіть в нього слово або фразу, яка служитиме для вас підказкою.
4
Якщо ви хочете взагалі відмовитися від пароля, зробивши завантаження систему вільної, введіть в першому поле старий пароль (той, з яким ви заходили в систему), а всі інші поля залиште порожніми. Натисніть на кнопку «Змінити пароль» в правому нижньому кутку вікна. Послідовно закрийте всі відкриті вікна. При наступному включенні комп'ютера використовуйте новий пароль для входу в систему. При введенні пароля також не забувайте враховувати регістр: якщо ви введете замість великої літери прописну, система просто не прийме пароль.
Під час установки операційна система Windows пропонує ввести пароль . Зазвичай його не запроваджують, тому вхід в систему проходить без жодних труднощів. Але якщо пароль встановлений, користувачеві доводиться вводити його при кожному вході в систему. Іноді з'являється необхідність змінити запроваджуваний пароль або зовсім відключити його введення.
Інструкція
1
При роботі на домашньому комп'ютері ставити пароль на вхід звичайно не потрібно. Він корисний у тому випадку, якщо ви хочете обмежити доступ до комп'ютера в офісі або іншому подібному приміщенні. При цьому пароль повинен бути досить складним, щоб його не можна було підібрати. Крім того, пароль рекомендується міняти не рідше разу на місяць.
2
Щоб змінити пароль , відкрийте «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів (Зміна параметрів і паролів облікових записів користувачів на цьому комп'ютері)». У вікні, двічі клацніть мишкою потрібну облікову запис і виберіть пункт «Зміна пароля». В верхній рядок введіть поточний пароль , нижче двічі новий. В додатковий рядок ви можете ввести підказку про нього - на той випадок, якщо ви його забудете. Підказка буде видна всім, тому не повинна давати зрозумілого всім натяку на пароль . Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Змінити пароль ».
3
Можлива ситуація, коли користувач забув пароль і не може увійти в систему. Можна спробувати вирішити цю проблему, завантажившись в безпечному режимі. Для цього при старті комп'ютера натисніть F8 і виберіть в вікні пункт «Безпечний режим». Завантажившись в безпечному режимі, відкрийте в панелі управління пункт «Облікові записи користувачів», виберіть потрібний обліковий запис і змініть пароль .
4
Описаний вище спосіб підходить в тому випадку, якщо на акаунті адміністратора нема або ви його знаєте. При установці операційної системи Windows пропонує ввести ім'я користувача, ви можете змінити пароль саме до такого запису. Логін адміністратора комп'ютера за замовчуванням - Administrator.
5
Якщо вікно введення пароля при вході заважає, його можна відключити. Знову відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів (Зміна параметрів і паролів облікових записів користувачів на цьому комп'ютері)». У вікні, натисніть «Зміна входу користувачів в систему», відзначте галочками пункти «Використовувати сторінку вітання» і «Використовувати швидке перемикання користувачів». Натисніть кнопку «Застосування параметрів».
6
Не забувайте про те, що установка пароля на вхід в систему дає достатньо обмежену захист. Пароль заважає завантажити конкретну ОС, але ваші файли завжди можна подивитися і скопіювати, завантажившись з LiveCD вашої відсутності. Крім того, пароль можна змінити за допомогою утиліти ERD Commander.