Як змінити колір ярликів на робочому столі. Як змінити колір екран.

В операційній системі Microsoft Windows користувач може налаштувати «Робочий стіл» за власним смаком. Практично з кожним елементом можна працювати окремо, задаючи нові параметри для його відображення. Якщо вам необхідно змінити вид, розмір, колір ярликів або написів на «Робочому столі», виконайте декілька дій.
Інструкція
1
Викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Вона може відображатися в класичному вигляді або мати вигляд за категоріями. Залежно від цього виберіть потрібний компонент відразу або знайдіть його в категорії «Оформлення і теми». В останньому випадку ви також можете вибрати будь-яке із завдань, наведених у верхній частині вікна.
2
Інший варіант більш швидкий. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній від папок і файлів області «Робочого столу». У випадаючому меню виберіть останній пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Користувачі часто стикаються з проблемою, коли ярлики на «Робочому столі» як би обведені іншим кольором і занадто явно виділяються на загальному тлі. Щоб виправити це, відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». Відкриється додаткове діалогове вікно «Елементи робочого столу». Перейдіть на вкладку «Веб» і зніміть маркер з поля «Закріпити елементи робочого столу».
4
Якщо ви хочете змінити вид таких елементів як «Мій комп'ютер», «Мережеве оточення», «Мої документи» і «Кошик», перейдіть на вкладку «Загальні» і виділіть потрібний елемент. Натисніть на кнопку «Змінити значок» і за допомогою кнопки «Огляд» в додатково вікні «Зміна значка» вкажіть директорію до потрібної вам іконці (наприклад, завантаженої з мережі інтернет). Вказавши шлях до файлу, натисніть кнопку ОК.
5
Закінчивши працювати з вікном «Елементи робочого столу», натисніть на кнопку ОК у правому нижньому кутку вікна, щоб закрити його. У вікні «Властивості: Екран» натисніть кнопку «Застосувати». Перейдіть на вкладку «Оформлення» та натисніть на кнопку «Додатково». У вікні «Додаткове оформлення» використовуйте випадає список у полі «Елемент», щоб вибрати той елемент, який хочете змінити. Наприклад, вибравши елемент «Значок», ви зможете задати для нього розмір, стиль і колір шрифту.
6
Закінчивши працювати з вікном «Додаткове оформлення», натисніть на кнопку ОК. У вікні властивостей натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Щоб закрити вікно, натисніть кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому куті вікна.