Як обв'язати пінетки гачком. обв'язуємо пінетки красиво.

Багато жінок хочуть зробити для малюка подарунок, виготовлений своїми руками. А що може бути краще пов'язаної речі? Найпростіший варіант, який під силу навіть починає в'язальниці - це пінетки. Щоб вони були акуратними, неповторними і мали завершений вигляд, їх слід прикрасити і обв'язати краю гачком.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - гачок;
  • - схема візерунка.
Інструкція
1
Перш ніж почати роботу, уявіть, як повинна буде виглядати в підсумку робота. Адже краю пінеток ви можете обв'язати контрастною пряжею або ж обробити тим же кольором, але при цьому зробити упор на візерунку.
2
Оберіть відповідний за розміром гачок. Для пінеток пов'язаних з щільної пряжі з додаванням вовни візьміть гачок номером 2 або 2,5. Якщо виріб виконано з більш тонких ниток, то беріть інструмент меншого діаметру. В якості підказки використовуйте етикетку від пряжі. Зазвичай на ній вказується, який розмір спиць або гачка оптимальний для роботи.
3
Заздалегідь вирішите, яким візерунком будете обв'язувати пінетки. Початківцям в'язальниця варто вибирати прості і зрозумілі схеми, які містять в основному стовпчики без накиду або з одним накидом, напівстовпчик, повітряні петлі. А простоту в'язки потім доповніть різними прикрасами: намистинами, паєтками, помпонами і т.д. Досвідчені умільці можуть дозволити собі вив'язати більш складні малюнки. У цьому випадку треба правильно розрахувати раппорт.
4
Почніть обв'язувати пінетки з п'яти останнього ряду підошви. Звідти гачок в петлю і в'яжіть стовпчиками без накиду по колу. Другий обробний ряд пров'язуйте вже обраним візерунком: наприклад, 3 повітряні петлі, 2 стовпчики з накидом, 1 з'єднувальний стовпчик; 3 стовпчики з накидом, 1 з'єднувальний стовпчик і так до кінця ряду.
5
Верхню частину можете обв'язати так само або вибрати інший, більш ажурний візерунок. Спробуйте пов'язати такий: - 1 ряд: в стовпчик або петлю (для вироби пов'язаного спицями) попередній ряд пров'яжіть 2 стовпчики з накидом, розділених між собою однією повітряною петлею, відступите приблизно 2 петлі або 2 стовпчики і в'яжіть так до кінця ряду; - 2 ряд : пров'язуйте в кожну повітряну петлю першого ряду 1 стовпчик з накидом, одна повітряна петля, 1 стовпчик з накидом.
Корисна порада
Якщо вирішили прикрасити пінетки намистинами, то пришивайте їх міцно, а ще краще в'яжіть останній оздоблювальний ряд разом з ними. Тоді вони не відірвуться.