Як відкрити приховані папки у Вісті.

В операційній системі Windows Vista системні файли і папки захищені від користувача: він просто не бачить такі папки і, відповідно, не може в них зайти або видалити їх.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Але іноді виникає необхідність «побачити» приховані папки, наприклад, щоб знайти завантажені файли в тимчасових папках браузера. Відкрийте «Мій комп'ютер» і зайдіть в будь-яку папку на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Зайдіть в пункт «Сервіс» основного меню вікна. Для цього натисніть Alt на клавіатурі або клікніть відповідний пункт. Виберіть розділ меню «Властивості папки». Відкриється вікно основних властивостей обраної папки. Воно має кілька вкладок. Перейдіть по вкладці під назвою «Вид». Перегляньте список властивостей, представлений в даній вкладці.
2
Знайдіть пункт «Відображати приховані файли і папки» і встановіть поруч з ним прапорець. Також зверніть увагу на пункт «Приховувати захищені системні файли» - зніміть позначку поруч з ним. Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб система внесла відповідні зміни до вид папок «Мого комп'ютера». Щоб перевірити результат роботи, зайдіть на розділ «С:» вашого вінчестера. Тепер ви побачите набагато більше директорій, ніж зазвичай: раніше приховані папки додадуться до звичайних. Відрізнити системні і звичайні папки можна за їх зовнішнім виглядом: системні папки напівпрозорі.
3
Не варто залишати такі настройки постійно, якщо вашим комп'ютером користуються діти або недосвідчені користувачі. Системні папки можуть бути випадково видалені з жорсткого диска через незнання. Практично у всіх операційних системах Windows відкрити приховані папки можна тільки після налаштувань відображення. Як правило, дані параметри встановлюються за замовчуванням при перевстановлення операційної системи. При цьому всі системні папки та файли автоматично стають прихованими, і недоступні для користувача, якщо не включити відображення системних файлів і папок.