Як перевести молоко в літрах в кілограми. молоко переклад літрів в кіллограмм.

В побуті, як і на виробництві, іноді потрібно переводити об'єми рідини в кілограми. Які розрахунки потрібні для цього? Може бути існують певні пристрої для перекладу одних фізичних одиниць в інші?
Вам знадобиться
  • - таблиця щільності речовин.
Інструкція
1
Існує думка, що вага будь-якого рідкого речовини, обсяг якого дорівнює одному літру, відповідає одному кілограму. Однак, щоб перевірити це помилка досить згадати одну просту формулу з курсу шкільної фізики: m = p * V, де m-маса взятого речовини, p - його щільність, V - об'єм. Ця формула наочно відображає пряму залежність ваги речовини не тільки від його обсягу, а й від щільності. Тому неможливо перевести об'єм речовини в вагу, точніше - літри в кілограми, так як це абсолютно різні фізичні одиниці виміру. Але можливо дізнатися яка маса речовини заповнює даний обсяг.
2
Для перекладу літрів молока в кілограми дізнайтеся його щільність. За даними різних джерел щільність молока варіює залежно від вмісту в його складі води, жиру, сухого знежиреного молочного залишку від 1027 до 1032 кг/м?.
3
Для отримання середньої величини щільності складіть обидва значення і поділіть отримане число на два. Середня величина щільності молока буде дорівнює 1029,5 кг/м ?. Переведіть літр молока в кубічні метри (табличні дані: 1 літр = 0,001 м?).
4
Коли підставите дані значення р = 1029,5 кг/м? і V = 0,001 м? в формулу: m = p * V (m = 1029,5 кг/м? * 0,001 м?), отримаєте m = 1,0295 кг.Значіт, один літр вміщує 1,0295 кг молока.
Зверніть увагу
Лише у прісної води (р = 1000 кг/м?) Обсягом в один літр вага дорівнює одному кілограму.
Корисна порада
Якщо вам необхідно дізнатися про місткість декількох літрів молока, можете скористатися наступною простою формулою: N = n * m, де N - загальна вага речовини (у Вашому випадку молока), n - кількість одиниць, вимірюваного речовини (літрів) , m - вага речовини в одному літрі (у кг).