Як зменшити розмір аватара. Як правильно зменшити розмір картинки для Ави.

При створенні облікового запису в соціальній мережі або на форумі може виявитися, що зображення, вибране як аватара, не відповідає правилам, встановленим для користувачів цього ресурсу. Якщо невідповідність полягає тільки в тому, що файл з картинкою чи анімацією перевищує максимально можливий розмір, проблему можна вирішити, зменшивши аватарку за допомогою графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - програма Image Ready;
  • - файл з картинкою.
Інструкція
1
Якщо ваша картинка користувача є нерухомим зображенням в форматі gif, jpg або png, завантажте її в програму Photoshop опцією Open з меню File або комбінацією Ctrl + O.
2
Створіть документ з розмірами аватарки. Це можна зробити, відкривши вікно параметрів зображення опцією New з того ж меню File або поєднанням Ctrl + N. Виставите для створюваного зображення колірний режим RGB, а в поле Resolution виберіть одиниці виміру pixel/inch і введіть значення сімдесят два.
3
Якщо картинка, яку ви збираєтеся завантажувати в якості аватара, значно перевищує дозволений розмір в пікселях, зменшіть її, відкривши вікно налаштувань опцією Image Size з меню Image. В якості методу інтерполяції виберіть Bicubic Sharper.
4
Вкажіть розмір картинки в пікселях. Для цього достатньо ввести розмір в поле Width або Height, при вказівці значення одного з параметрів другий поміняється автоматично. Якщо співвідношення сторін вашого зображення відрізняється від співвідношення сторін картинки користувача, вкажіть розмір меншої сторони. Натисніть кнопку ОК або клавішу Enter.
5
Інструментом Move Tool перетягніть змінену картинку у вікно створеного документа. Пересуньте шар так, щоб у вікні залишився тільки ту ділянку картинки, який буде видно на аватарі.
6
Відкрийте вікно параметрів збереження командою Save for Web з меню File. Перейдіть на вкладку 4-Up і виберіть один з варіантів зображення, відповідний за якістю та розміром файлу в кілобайтах. Розмір зображення вказаний під вікном кожного превью. Якщо за розміром зберігається файл все ще не підходить під вимоги для картинки користувача, зменшите значення параметра Quality.
7
Клацніть по превью обраного для збереження варіанту і натисніть на кнопку Save.
8
Якщо ви вибрали як аватарки анімований gif, відкрийте його в програмі Image Ready.
9
При необхідності скоротіть розмір анімації в пікселях, відкривши налаштування опцією Image Size з меню Image і ввівши новий розмір.
10
Для зменшення ваги анімації можна видалити зайві кадри. Для перевірки клікніть по одному з кадрів в палітрі анімації і натисніть на значок корзини в нижній частині цієї палітри. Увімкніть відтворення файлу і подивіться, як виглядає картинка без одного кадру. Якщо результат виглядає гірше, ніж передбачалося, скасуйте видалення кадру, натиснувши на кнопку Undo в нижній частині палітри History.
11
Для зменшення ваги підсумкового файлу скоротіть кількість квітів. Для цього перейдіть в палітру Color Tables, виділіть зразки зайвих кольорів і видаліть їх, клацнувши по значку корзини.
12
Клацніть по вкладці 4-Up в вікні превью і виберіть один з варіантів картинки. Збережіть аватар опцією Save Optimized з меню File.