Як зменшити відразу кілька фотографій. Як у фотошопі зменшити вагу фотографії.

Зміна розміру зображення в графічному редакторі не можна назвати складним завданням. Однак якщо вам потрібно обробити сто чи двісті файлів, виникає бажання автоматизувати цей процес. У цьому може допомогти режим пакетної обробки програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файли для обробки.
Інструкція
1
Підготуйте фотографії до обробки. Для цього створіть нову папку і перемістіть в неї файли, які збираєтеся зменшувати. Створіть ще одну папку, в яку ви будете зберігати результати обробки.
2
Почніть записувати послідовність команд, які будуть застосовуватися для обробки кожної з фотографій. Для цього використовуйте кнопку Create new action, яка розташована в самому низу палітри Actions. Якщо ви не бачите цієї палітри у вікні програми, відкрийте її опцією Actions з меню Window.
3
Введіть назву записуваного екшену в поле Name. Це робити не обов'язково, за замовчуванням програма присвоїть створюваної послідовності дій ім'я Action 1, але більш конкретну назву дозволить вам згодом вільно орієнтуватися в створених екшенах. Клікніть по кнопці ОК.
4
Почніть запис, власне, екшену нажитого на кнопку Begin recording. Це круглий значок у нижній частині палітри Actions.
5
Виконайте послідовність команд, які потрібні для зміни розміру фотографії. Інакше кажучи, відкрийте один з файлів, розмір яких вам потрібно зменшити опцією Open з меню File, викличте вікно налаштувань розміру зображення опцією Image Size з меню Image, введіть нові значення для розміру і дозволу картинки і натисніть на кнопку ОК.
6
Збережіть файл в папку, яку ви створили для оброблених фотографій, опцією Save As з меню File. Закрийте вікно збереженої картинки.
7
Зупиніть запис екшену, якшо по кнопці Stop recording в палітрі Actions.
8
Налаштуйте параметри пакетної обробки файлів. Вікно налаштувань обробки відкривається опцією Batch з групи Automate меню File. У вікні, виберіть із списку Action назва щойно записаний екшену.
9
Вкажіть файли, які треба обробити. Для цього зі списку Source виберіть пункт Folder, клікніть по кнопці Choose і вкажіть папку, де знаходяться фотографії.
10
Вкажіть місце для збереження результатів обробки. Зробіть це, вибравши зі списку Destination варіант Folder і клацнувши по кнопці Choose. Поставте галочку в чекбоксі Override Action "Save As" Commands. Без цієї галочки вам доведеться для кожного зображення вручну підтверджувати параметри збереження файлу.
11
Запустіть пакетну обробку, якшо по кнопці ОК.