Як вставити стрічку в касовий апарат. касовий апарат вставка.

Слідкувати за всіма доходами магазину допомагає контрольно-касовий апарат . За цілий день, пробиваючи чеки, можна забути або упустити суму проданого товару. Однак при щоденному закритті каси, за підсумковим чеком, стає видна загальна сума доходу. Використання апарату кожен день призводить до того, що рано чи пізно чекова стрічка закінчується, і її необхідно замінити. Вставити стрічку в касовий апарат досить просто.
Вам знадобиться
  • - чекова стрічка;
  • - касовий апарат.
Інструкція
1
Відкрийте кришку апарату. Підготуйте стрічку, яку ви будете вставляти. Вийміть з отворів кронштейнів пластмасовий стрижень, на якому буде знаходитися рулон чекової паперу.
2
Акуратним рухом руки зніміть кожух із пластмаси з апарату. Візьміть в руку кінець чекової стрічки і, не поспішаючи, просуньте його під вал.
3
Запустіть контрольно-касову машину. Натисніть на клавішу, на якій зображена стрілочка, спрямована вгору. Після цього, якщо ви все правильно зробили, гумовий вал почне обертання, тим самим підтягуючи кінець стрічки, і касовий апарат видасть вам чистий чек.
4
За допомогою відривний гребінки обірвемо чистий чек і закрийте кришку апарату.
5
Вставити стрічку в апарат можна й іншим способом, в якому знімати кожух не потрібно.
6
Для цього кінець стрічки просуньте в щілину кожуха, включите пристрій, і натисніть кілька разів на кнопку із зображеною вертикальної стрілочкою.
7
Покладіть рулон так, щоб він опинився навпроти отворів у встановлених кронштейнах. І за допомогою пластмасового стрижня прикріпіть його. Після чого закрийте кришку і контрольно-касовим апаратом знову можна користуватися.
Зверніть увагу
Щоб не бігати по магазинах і не шукати чекову стрічку, купите відразу кілька рулонів і покладіть їх на зберігання в сухе місце, подалі від прямих сонячних променів. Тільки стежте, щоб туди не потрапляла волога, інакше папір прийде в непридатність.
Корисна порада
Слідкуйте за станом чекової стрічки, і намагайтеся замінювати її своєчасно. Про те, що стрічка потребує заміни, ви дізнаєтеся по кольоровим смужках на пропечатаних чеку. Як тільки ви побачили таку смужку - відразу ж міняйте стрічку, не чекаючи закриття каси. Справа в тому, що при закритті касовий апарат видає контрольний чек, який у декілька разів більше звичайного, тому на нього може не вистачити паперу. А якщо вона закінчиться під час закриття каси, то апарат може збитися.