Як вибрати газову піч.

Газова плита - це одна з найголовніших помічниць людини на кухні. В магазинах представлена величезна різноманітність моделей плит і недосвідченого покупця такий вибір може заплутати. За допомогою наступних порад ви без праці зробите правильний і якісний вибір.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з габаритами майбутньої газової плити, в цьому випадку все залежить від розмірів вашої кухонних меблів. Стандартна висота плити - 80 см, а глибина варіюється від 50 до 65 см. Однак існують моделі, оснащені спеціальними регульованими ніжками, які дозволять вам трохи підняти або опустити прилад. В ширину газові плити бувають від 30 до 90 см.
2
Будь-яка газова плита виготовляється з високоякісної жароміцної сталі. Однак поверхня газових панелей буває декількох різновидів: - емальована поверхня - найякісніша і надійна. Вона відрізняється невисокою ціною, міцністю, може бути забарвлена в будь-який колір. Але в теж час ви зіткнетеся з кількома недоліками: з такого типу поверхні досить важко прибирати сліди жиру, з часом емаль може подряпатися і відколотися; - нержавіюча сталь може бути полірованою і матовою. Така поверхня міцна, зносостійка і відмивається набагато швидше і легше ніж емаль. Проте, за нею доведеться регулярно доглядати; - склокерамічна поверхня володіє кращими характеристиками, вона ефектно виглядає, довго зберігає свій первинний вигляд, оскільки виконана з якісного і високоміцного матеріалу, стійкого не тільки до температурних, а й до механічних навантажень.
3
Потім можна переходити до підбору конфорок. Зазвичай газові плити мають чотири конфорки, проте в магазинах ви можете знайти прилади, у яких їх три, п'ять чи навіть шість. Пам'ятайте про те, що розмір конфорок повинен відповідати посуді. За умови того, що полум'я буде впливати тільки на дно, заощаджуватиметься енергія, швидше готуватися їжа. Стандартно плити оснащуються двома конфорками середньої потужності, однієї - малої і ще однієї - високою.
4
Після цього зверніть увагу на тип духовки: - електрична духовка може бути багатофункціональною і традиційною. Більшість воліють перший варіант. Такі духовки оснащуються додатковим вентилятором, призначеним для рівномірного розподілу гарячого повітря. Крім того вони володіють відразу декількома нагрівальними елементами. За допомогою електричних багатофункціональних духовок ви зможете приготувати будь-які страви; - газова колонка представлена двома режимами нагріву. Нижній жар створюється за допомогою газового нагрівального елемента, а верхній - створюється електричним грилем. Перший режим нагріву відрізняється більш рівномірним прогріванням поверхні, але і коштує він трохи дорожче. Другий режим набагато економічніше, але його використання вимагає досвіду.
5
Перевірте наявність спеціальної системи, призначеної для припинення подачі газу, якщо вогонь в конфорці згасне. Як конфорка, так і духовка повинні бути обладнані захистом від витікання.
Зверніть увагу
Печі для дачі виконують безліч корисних функцій. Іноді вони використовуються для обігріву приміщення або для нагрівання води, іноді для приготування їжі. Функціональними відмінностями в чому обумовлена і різниця в пристрої печей для дачі. Тому в дачних печах передбачено різноманітність видів палива. Особливої уваги заслуговують печі для дачі газові.
Корисна порада
Електрообладнання для дач і саун. Душі, умивальники та нагрівачі для дачі. Побутове і промислове обігрівальне обладнання. Газові та дизельні опалювальні прилади. Печі для дачі. Якщо хочеться проводити час з користю для здоров'я на улюбленій дачі навіть в холодну пору року, то необхідно подбати про її благоустрої опалювальним устаткуванням, здатним внести в дачний будинок тепло і затишок.