Як вибрати шведську стінку.

Шведська стінка - один з найбільш зручних і функціональних тренажерів, який може бути корисний як дітям, так і дорослим. Основна її перевага полягає в тому, що її конструкція надає можливість міняти комплектацію і доповнювати тренажер новими спортивними елементами. Вибирати шведську стінку варто виходячи з параметрів безпеки і довговічності.
Інструкція
1
Переконайтеся, що шведська стінка безпечна. Металеві та дерев'яні моделі, представлені у продажу, мають свої плюси і мінуси. Якщо тренажер виготовлений з металу, то є ймовірність зісковзування зі сходинок, але з іншого боку, така стінка довговічніше і міцніше дерев'яної. Крім того, вже з'явилися спеціальні антиковзні покриття, якими деякі виробники покривають поперечини. Тренажер, зроблений з дерев'яних деталей, більш екологічний. Однак слід звернути увагу на якість обробки елементів, щоб не отримувати під час занять занози.
2
Подивіться, на яку вагу користувача розрахована стінка. У дерев'яних тренажерів цей показник зазвичай від 80 до 100 кг, у металевих - від 100 до 200 кг залежно від особливостей конструкції. Крім того, заздалегідь вирішите, хто буде займатися на тренажері, т.к. існують шведські стінки для дорослих, укомплектовані додатково елементами і для дітей, і спеціалізовані дитячі комплекси.
3
Зверніть увагу на спосіб кріплення шведської стінки. Класичні моделі кріпляться до стіни, яка обов'язково повинна бути несучою, інакше не витримає тяжкості тренажера і спортсмена. Якщо ви плануєте встановити комплекс близько гіпсокартонної стіни, то краще придбати такий комплекс, який встановлюється в розпір між підлогою та стелею. Однак такі моделі займають значно більше місця і, по суті, є вже маленькими спорткомплексами. На кріпленнях тренажера, як і на ньому самому, мають бути відсутні гострі кути і кромки, а також виступаючі частини.
4
Дізнайтеся про наявність сертифіката на продукцію. Він гарантує, що шведська стінка пройшла санепідемзаключеніе на матеріали, з яких вона зроблена, і саме виробництво, а також підтверджує безпеку, міцність і надійність її конструкції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MvvsmCv5cEM