Як підключити декілька комп'ютерів до інтернету з виділеною лінією.

Існують спеціальні пристрої, призначені для з'єднання декількох комп'ютерів в єдину локальну мережу. Деякі з них можуть здійснювати зв'язок мережевих комп'ютерів з інтернетом.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Виберіть і придбайте маршрутизатор. Основним параметром, який потрібно врахувати при виборі даного обладнання, є наявність певного порту для підключення до інтернет-каналу. Якщо ви використовуєте виділену лінію, то придбайте маршрутизатор з портом WAN (Internet).
2
Для підключення до локальної мережі мобільних комп'ютерів і комунікаторів необхідно використовувати Wi-Fi маршрутизатор. Зверніть увагу на типи радіосигналу, які підтримує даний пристрій. Підключіть вибраний Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. І ввімкніть мережеве обладнання.
3
З'єднайте з каналом WAN (Internet) кабель провайдера. Підключіть до будь-якого роз'єму LAN виту пару. Другий її кінець вставте в мережевий адаптер будь-якого комп'ютера. Увімкніть цей ПК. Після завантаження операційної системи відкрийте інтернет-браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора. Зазвичай це адреси 192.168.1.1 або 192.168.0.1. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся відкриття web-інтерфейсу маршрутизатора.
4
Відкрийте меню WAN або Internet Setup. Налаштуйте параметри підключення до інтернету. Введіть дані, ідентичні тим, які ви задаєте при налаштуванні підключення комп'ютера до мережі. Збережіть параметри цього меню. Перезавантажте маршрутизатор і переконайтеся в тому, що пристрій з'єдналося з сервером провайдера.
5
Відкрийте меню Wireless Setup або Wi-Fi. Виконайте настройку параметрів роботи бездротової точки доступу. Виберіть тип безпеки, вкажіть канал передачі даних і задайте пароль. Знову перезавантажте пристрій, попередньо зберігши настройки. Підключіть мобільний комп'ютер до бездротової мережі і перевірте наявність доступу в інтернет.
6
З'єднайте всі комп'ютери з LAN-портами маршрутизатора. Якщо їх дуже мало, то використовуйте мережевий концентратор для з'єднання декількох ПК з одним роз'ємом LAN.