Як не зіпсувати ноутбук.

Головне достоїнство ноутбука - його мобільність, в той же час це і основна його ахіллесова п'ята. Переносні комп'ютери - досить крихкі пристрою, при їх експлуатації власникові слід дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - сумка для ноутбука.
Інструкція
1
Ніколи не приймайте їжу під час роботи на ноутбуці. Не ставте поряд з ним ємності, наповнені рідиною. Рідина, пролилася на клавіатуру, або приведе до виходу комп'ютера з ладу негайно, або викличе збої в його роботі через якийсь час. Перше, що необхідно зробити, якщо рідина все-таки потрапила на ноутбук - перевернути його, щоб запобігти намокання материнської плати. Увімкнений ноутбук, крім того, необхідно негайно від'єднати від електроживлення і вийняти акумулятор.
2
Закривайте ноутбук після того, як закінчите працювати на ньому. Особливо важливо дотримуватися цього правила, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини, які можуть дістатися до переносного комп'ютера. Не залишайте ноутбук на підлозі.
3
Спочатку підключіть ноутбук до блоку живлення і тільки потім виробляєте включення в електричну мережу. Зворотний порядок може привести до того, що у ноутбука вигорить материнська плата.
4
Не експлуатуйте ноутбук в грозу. Якщо берете ноутбук на дачу або в інші місцевості, де велика ймовірність виникнення проблем з електропостачанням, при підключенні до електромережі використовуйте мережевий фільтр.
5
Ноутбуку шкодять струсу і удари. Для транспортування використовуйте спеціальну сумку. Такі сумки виготовляються з синтетичних вологонепроникних матеріалів, мають жорсткі стінки, поролонові прошарку і ремені для надійної фіксації ноутбука внутрі.В далеких подорожах ніколи не здавайте ноутбук в багаж, перевозите його в якості ручної поклажі.
6
Взимку, після того, як ноутбук принесений в приміщення з вулиці, не поспішайте включати його, почекайте годину, а в особливо холодні дні - дві години.
7
Уникайте перегріву ноутбука.
8
Користуючись автомобілем, будьте уважні, не забувайте ноутбук на даху.
9
Не залишайте дрібних предметів в ноутбуці. Якщо закриєте ноутбук, випадково забувши в ньому олівець чи ручку, матриця буде безнадійно зіпсована.
10
При виникненні будь-яких проблем в роботі ноутбука не намагайтеся самостійно відремонтувати його, якщо тільки ви не фахівець з ремонту ноутбуків. Зверніться в сервісний центр.