Як змінити колір значка.

В операційній системі Windows 7 присутні широкі можливості щодо зміни користувальницького інтерфейсу: ви можете змінювати на свій розсуд картинку робочого стола, колір панелей і вікон, налаштовувати шрифти і їх розмір.
Вам знадобиться
  • - програма Awicons.
Інструкція
1
Однак тонке налаштування виду будь-якого елементу інтерфейсу (наприклад, змінити колір значка «Мій комп'ютер») стандартними засобами зробити не можна. «Сфотографуйте» робочий стіл. Для цього поверніть всі вікна та натисніть на клавіатурі клавішу PrintScreen. Запустіть додаток Paint або Photoshop (згодиться будь-який редактор зображень) і вставте картинку робочого столу з буфера обміну на порожній лист.
2
Виріжте ярлик, колір якого ви хочете змінити. Для цього скористайтеся інструментом виділення, а потім скопіюйте виділену частину в буфер обміну. Збережіть виділений фрагмент в окремий файл зі стандартним розширенням (наприклад, jpg). Внесіть потрібні зміни - наприклад, змініть колір монітора на значку «Мій комп'ютер» з синього на червоний. Завантажте та встановіть програму Awicons для створення іконок. Дане програмне забезпечення ви можете знайти на сайті softodrom.ru.
3
Встановіть в системний диск персонального комп'ютера, так як подібне програмне забезпечення повинне інсталюватися туди, де знаходиться операційна система. Відкрийте програму і завантажте в неї файл з ярликом робочого столу. Перетворіть картинку в значок за допомогою пункту Save as.
4
Зайдіть в «Панель управління». Далі перейдіть в розділ «Оформлення». Перейдіть в область «Персоналізація» і клікніть по вкладці «Зміна значків робочого столу» у списку праворуч. У вікні, встановіть новий значок на заміну існуючій системного, який називається «Мій комп'ютер». Якщо ви міняли значок якої-небудь програми, то просто змініть малюнок ярлика, зайшовши в його властивості. Якщо ви постараєтеся зробити видозміна ярлика акуратно, то ніхто не помітить, що малюнок зроблений вручну. Всі будуть вражатися червоному екрану на значку «Мій комп'ютер» і будуть шукати в системі подібні налаштування.