Як включити функцію magic voice.

Багато китайських підробки мобільних телефонів оснащені досить цікавими функціями. Одна з них - magic voice. Ця функція дозволяє вам міняти голос під час розмови з іншим абонентом.
Вам знадобиться
  • - телефон з функцією magic voice.
Інструкція
1
У режимі розмови з абонентом натисніть на меню, виберіть опцію Pitch Shift, після чого виберіть опції і рівень зміщення звуку голосу. У списку виберіть той голос, яким хочете замінити свій. Зверніть увагу, що використання цієї функції може зробити слова нерозбірливими, особливо в тих випадках, коли якість зв'язку залишає бажати кращого, або якщо в телефоні слабка антена, що нерідко зустрічається в підроблених китайських телефонах. Також використання завантажених голосів може негативно позначитися на якості розмови, тому, по можливості, відмовтеся від використання даної функції, як втім, і від китайських телефонів.
2
У деяких телефонах включення функції зміни голосу відбувається по-іншому, тому, якщо вам не допоміг попередній пункт, активуйте magic voice в меню програм або функцій телефону (залежить від моделі пристрою), виберіть голос для заміни.
3
Зверніть увагу, що в деяких рідкісних моделях доступна навіть завантаження інших голосів для даної функції з інтернету. Після активації функції наберіть номер потрібного абонента і включіть magic voice, він запуститься при виклику із заданими заздалегідь настройками.
4
Якщо ваш телефон підтримує дві сім-карти, настройка функції magic voice відбувається набагато складніше. Тут зверніть увагу на те, в опціях який саме з сім-карт налаштована дана додаткова функція виклику. Голос в цьому випадку також перемикається тільки в момент разговора.В будь-якому мобільному пристрої, який має у своїй конфігурації функцію magic voice, включення її відбувається тільки після набору номера абонента. Це не зовсім зручно, але інших варіантів просто не передбачено. Незважаючи на багатофункціональність і деякий зручність китайських телефонів, по можливості, відмовтеся від їх використання - після закінчення короткого проміжку часу ці функції ламаються, як, втім, і основні.