Як отримати малиновий колір. всі кольори малинового.

Малиновим зазвичай називають колір, середній між червоним і рожевим. Цей спокійний, шляхетний колір асоціюється з такими пишними історичними стилями, як бароко, ампір і ренесанс.
Вам знадобиться
  • - палітра, для змішування фарб;
  • - фарби;
  • - папір;
  • - пензлика.
Інструкція
1
Не забувайте, існує всього три основних кольори, які ніяк не можна отримати. Це синій, червоний і жовтий. Відповідно, зробити малиновий колір фарби цілком можливо.
2
Видавіть на палітру для змішування фарби трохи червоного і крапельку синього кольору. Ретельно перемішайте їх до отримання малинового кольору однорідної консистенції. Змінюючи кількість синьої фарби, можна отримати малинову необхідної вам інтенсивності та яскравості.
3
При необхідності отримати малиновий колір пастельного тону, змішайте на палітрі червону фарбу з невеликою кількістю білил. А потім потроху додавайте синій колір.
4
Якщо вам потрібно приглушений і кілька затемнений малиновий колір, додайте до червоної та синьої фарбі крапельку чорною. Слідкуйте за тим, щоб не взяти чорного кольору занадто багато, інакше ви ризикуєте перетворити всю фарбу на палітрі в чорну.
5
Зверніть увагу на те, що гуаш світлішає при висиханні. Тому розводячи дану фарбу до малинового кольору, зробіть відтінок трохи яскравіше необхідного.
6
Додайте до червоної фарбі краплю фіолетовою, і ви отримаєте яскраво-малиновий насичений колір.
7
Використовуйте тільки чисті кисті для того, щоб набирати фарбу різних кольорів.
Зверніть увагу
Згідно значенням кольору в психології, малиновий колір завдяки наявності в ньому блакитного, не бореться з життям, а дуже любить її. Люди, які віддають перевагу даний колір всім іншим, дуже вірять у силу слів, прагнуть досягти бажаного, незважаючи на перешкоди. У той же час вони досить імпульсивні і непередбачувані.
Корисна порада
Щоб забарвити в малиновий колір деревину, приготуйте фарбу з вишневою кори. Для цього подрібніть 15 г кори і залийте 50 кубічними см води. Настоюйте добу. Прокип'ятіть і процідіть. Витримайте зріз будь-якої рослини в отриманій фарбі протягом 5 хвилин, перенесіть в соляну кислоту, і він забарвиться в малиновий колір.