Як відполірувати ванну. полірування акрилова ванна.

Все більш популярними зараз стають ванни з акрилу - вони зручніше в установці, набагато легше чавунних або сталевих, випускаються у величезному асортименті різних форм і розмірів. Є свої недоліки, головний з яких - недовговічність: від падіння у ванну важкого предмета може утворитися тріщина, в такому випадку ванна не підлягає ремонту. Однак за акриловою ванною легко доглядати, видаляти дрібні пошкодження, самостійно полірувати.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - воскова поліровка;
  • - срібна полірування, зубна паста;
  • - оцет або лимонний сік;
  • - аерозоль для хромованих поверхонь;
  • - дрібна наждачний папір, абразивна поліроль;
  • - губка, ганчірочка з м'якої тканини, губка.
Інструкція
1
Почистіть і відполіруйте ванну з акрилу: проводите чищення змоченою у воді губкою з невеликою кількістю миючого засобу. Не використовуйте миючі засоби, що містять абразивні компоненти, спирт, мурашину кислоту (формальдегід) або аміак. Застосування таких миючих засобів або прального порошку, а також чистка ванни без води призводить до потускнению поверхні.
2
Нанесіть миючий засіб рівномірно на всю поверхню, залиште ванну в такому стані на 5-10 хвилин, потім протріть губкою і обполосніть водою. Повторіть процедуру при сильному забрудненні.
3
Нанесіть воскову полірування на поверхню ванни і акуратно розітріть за допомогою ганчірочки з м'якої тканини.
4
Видаліть стійкі плями за допомогою рідких миючих засобів, срібною полірування або зубної пасти: нанесіть їх на ганчірочку з м'якої тканини і потріть пляму.
5
Видаліть плями накипу з поверхні ванни за допомогою лимонного соку або оцту. Змочіть ганчірку з м'якої тканини в гарячому оцті або лимонному соці і потріть пляму.
6
Розпорошите аерозоль для чищення хромованих поверхонь безпосередньо на хромовані деталі ванни, змийте сильним струменем води (у разі сильного забруднення залиште засіб на поверхні на 5 хвилин), витріть насухо губкою.
7
Відполіруйте гідромасажну ванну з акрилу: наповніть її теплою водою, розчиніть у воді рідкий миючий засіб, запустіть гідромасажну установку на п'ять хвилин. Вимкніть гідромасажну систему і залиште ванну з водою на 10 хвилин, потім злийте воду.
8
Наповніть водою гідромасажну ванну ще раз і включіть гідромасаж на 5 хвилин, потім злийте воду, виконайте чистку і поліровку, як звичайної ванни з акрилу.
9
Видаліть невеликі подряпини з поверхні акрилової ванни: вимийте ванну, акуратно потріть подряпину дрібним наждачним папером, потім абразивної поліролью, в останню чергу нанесіть і розітріть воскову поліроль.
Полірування металу використовується для поліпшення чистоти поверхні приладів, деталей, усунення на них різних слідів попередньої обробки (подряпини, штрихи, найдрібніші нерівності і невеликі вм'ятини). Розрізняють два типи полірування: попереднє і остаточне. Для механічного видалення нерівностей на поверхні незакріпленими абразивами застосовується попереднє полірування. Остаточне полірування виконується дрібними шліфувальними порошками.
Інструкція
1
Вироби з металу можна полірувати за допомогою спеціальних полірувальних паст, які включають в свій склад крейда, вапно, трепел, доломіт, окис хрому, окис алюмінію і окис заліза.
2
При цьому поверхні самої тонкої обробки досягають тертям шматка вовняної тканини або повсті, змащеного спеціальною пастою. Після полірування така поверхня придбає дзеркальний блиск.
3
Для приготування пасти для полірування металів візьміть парафіну 20 г, стеарину 10 г, технічне сало 3 г і мікропорошок М 50 - 67 м Всі інгредієнти змішайте, до отримання однорідної консистенції.
4
Полірувати метали можна також і хімічним способом, тобто простим зануренням предмета в ванну зі спеціальним полірувальним розчином без використання електричного струму. Для цього можна використовувати порцелянові ванночки або склянки.
5
Щоб приготувати такий полірувальний розчин, візьміть: 350 мл фосфорної концентрованої кислоти, 50 мл азотної концентрованої кислоти, 100 мл сірчаної концентрованої кислоти і 0,5 г сірчанокислої або азотнокислої міді. Все змішайте.
6
Робоча температура ванни повинна бути 100-110 ° С. За часом треба полірувати від 0,5 до 4 хвилин. При поліруванні будуть виділятися задушливі пари, тому поставте ванну в витяжна шафа або на відкрите повітря.
7
Якщо необхідно відполірувати якісь малодоступні металеві поверхні, особливо на невеликих ювелірних виробах, то полірування виконуйте паличками з деревини (липи, берези, осики). Палички виріжте такої форми, яка підійде до оброблюваних поверхонь з циліндровим, прямокутним, трикутним перетином, з увігнутою і опуклою робочою частиною. Цю частину палички натріть приготованою пастою.
8
Для полірування металевих поверхонь великих розмірів можете використовувати різної форми дерев'яні колодки, попередньо обклеєні шкірою назовні внутрішньою стороною.