Як плести Фенечкой новачкам. Як зробити петельку у фенечек.

Одне з наймодніших напрямків у творчості підлітків - це плетіння фенечек. Дівчатка вірять, що надіта на руку подружці, вона стане запорукою вічної дружби, її не можна передаровуватимемо і знімати. Плести фенечки новачкам зовсім не складно, для цього треба лише ознайомитися з деякими порадами і не втрачати ентузіазму, навіть якщо щось не виходить.
Вам знадобиться
  • - кольорові стрічки;
  • - ножиці;
  • - ізолента або скотч.
Інструкція
1
Оберіть матеріал, з якого будете плести. Якщо ви тільки починаєте плести фенечки, виберіть стрічки - їх товщина оптимально підходить для плетіння, а забарвлення може бути самою різною. Коли ви станете більш досвідченою, спробуйте плести з більш складних матеріалів, наприклад, ниток муліне, смужок шкіри або мотузок.
2
Візьміть стрічки двох кольорів, наприклад, блакитну і помаранчеву, відміряйте необхідну довжину і відріжте; довжина кожної стрічки повинна бути близько метра. Зберіть кінці у вузлик і зв'яжіть їх так, щоб утворилася петелька.
3
З помаранчевої та блакитної стрічки зробіть петельки. Потім просмикніть блакитну петельку в помаранчеву і затягніть помаранчеву. Зверніть увагу, що атласні стрічки мають дві сторони - лицьову і виворітну, стежте за тим, щоб лицьова сторона завжди була нагорі.
4
Знову зробіть помаранчеву петельку, Протягніть її в блакитну і затягніть блакитну. Слідкуйте за тим, щоб стрічка не перекручувалася, а завжди лягала рівно, атласною стороною вгору.
5
Зробіть блакитну петельку, Протягніть її в помаранчеву і затягніть останню. Повторюйте ці кроки, чергуючи блакитні і помаранчеві петельки, поки вас не влаштує довжина фенечки.
6
Як тільки фенечка досягне необхідної довжини (кінці при цьому повинні залишитися досить довгими), зав'яжіть звичайний вузлик, щоб фенечка не розпустилася.
7
Обріжте кінці стрічки навскоси або прямо і акуратно обпечуся сірником або запальничкою. Вогонь повинен бути від кінчика стрічки на досить великій відстані (не менше 2 см). Неакуратне поводження з вогнем може призвести до того, що стрічки сильно обгорят (якщо не гірше), тому для цієї справи залучіть батьків.
8
Зауважте фенечку на руку подрузі, протягнувши один з довгих кінців в петельку на протилежній стороні. Пов'яжіть красивим бантом кінчики - тепер вашу дружбу ніщо не зможе розірвати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RamRogK_I0Q
Корисна порада
Щоб фенечка зі стрічок не скручується і не вигиналася в руках, прикріплюйте її в міру плетіння до столу скотчем або ізоляційною стрічкою.