Як дізнатися вартість квартири.

Вартість нерухомості буває різна: ринкова, відновлювальна, інвестиційна. Але звичайних людей найчастіше хвилює тільки ринкова вартість їх квартири. Особливо інтерес підвищений після повідомлень в різних засобах масової інформації про швидке повсюдне переході на майновий податок, що стягується від ринкової вартості майна.
Вам знадобиться
  • Газети оголошень
  • Телефон
  • Інтернет
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися ринкову вартість квартири - це скористатися спеціалізованими калькуляторами в інтернеті. Для цього потрібно увійти в мережу і знайти тематичний сайт з нерухомості з такими калькуляторами. Потім потрібно вписати наступні дані про квартиру: кількість кімнат в квартирі, район міста, в якому знаходиться квартира, серію (планування) квартири. Виходячи з цих даних калькулятор відобразить приблизну ринкову вартість квартири.
2
Наступний варіант - це покупка спеціальних видань з оголошеннями по продажу та купівлі нерухомості. Після перегляду оголошень знаходяться схожі квартири, які виставлені на продаж, і шляхом з'ясування середньої арифметичної ціни визначається вартість вашої нерухомості. Для більш точного значення можна зробити кілька дзвінків по оголошеннях, представившись потенційним покупцем квартири, схожою за параметрами.
3
Ще один спосіб визначення ринкової вартості квартири - зв'язатися з ріелторської фірмою по телефону, розповісти про квартиру і дізнатися, на яку суму при продажу цієї квартири слід розраховувати. Зазвичай ріелтори проводять цінові консультації по телефону в надії, що той, що дзвонив прийде до них за допомогою в оформленні угоди.