Як заправити катридж лазерного принтера. Як прочистити катріджі у принтера Епсон.

Якщо ви вирішили заправити картридж лазерного принтера самостійно, обов'язково ознайомтеся з додатковою інструкцією, в якій є докладна схема вашої моделі картриджа.
Вам знадобиться
  • - заправний набір відповідно моделі вашого картриджа.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню. Найкраще застеліть її м'якою світлою тканиною, щоб не пошкодити внутрішні складові частини картриджа і не втратити дрібних деталей. Відкрутіть всі наявні болти з бічних кришок, що утримують половини картриджа. У міру зняття складових частин, викручуйте з'являються в полі зору кріпильні елементи. Обов'язково самостійно зніміть пружину при знятті бічних кришок, оскільки вона може загубитися, а замінити її буде достатньо важко.
2
Зніміть барабан і інші елементи, які мають потребу в чищенні від залишків картриджа. Протріть їх за допомогою спеціальної безворсовой серветки, якщо така є. Ви можете скористатися і звичайною тканиною за умови, що вона після використання не залишить слідів. Приділіть особливу увагу чищенні барабана. Позбавтеся від залишків порошку в контейнері. Протріть його спочатку злегка вологою серветкою, потім сухою. Найкраще мати при собі спеціальний чистячий набір для картриджів.
3
Засипте тонер в контейнер картриджа таким чином, щоб не розсипати його на поверхню. Виконуйте всі операції з порошком акуратно, оскільки він містить в собі отруйні речовини, небезпечні для здоров'я та життя. Ні в якому разі не проводите перезаправку картриджів поруч з їжею і обов'язково вимийте руки після закінчення операції.
4
Закрийте контейнер, Зберіть картридж в зворотному порядку. Обов'язково запам'ятовуйте, в якому місці знаходилася та чи інша його деталь. Встановіть пружини, закріпіть боку картриджа за допомогою спеціальних бічних кришок і міцно закрутіть їх гвинтами.
5
Злегка струсіть картридж, щоб тонер рівномірно осів по контейнеру. Вставте його в принтер і зробіть пробний друк. Часом у деяких моделях принтера потрібно провести друк кількох пробних сторінок, перш, ніж досягти потрібної якості.
Зверніть увагу
Будьте уважні з порошком, не допускайте його потрапляння на очі або в дихальні шляхи.
Корисна порада
Проводьте процедуру по перезаправке лазерного принтера в рукавичках і респіраторі.